Kauniečiai spėlioja, kad Šilainiuose gali būti žudomi paukščiai | Kas vyksta Kaune

Kauniečiai spėlioja, kad Šilainiuose gali būti žudomi paukščiai

Skaitytojų nuotr.

Sekmadienį Šilainiuose kauniečiai fiksavo daugelio tik filmuose apie pasaulio pabaigą matytą vaizdą – Kuršių gatvės ir Žemaičių plento sankryžos pašonėje masiškai išdvėsė paukščiai.

„Šiandien pamatėme, gal dabar jų dar daugiau“, – pasakojo kauniečiai, pasidalinę vaizdo įrašais, kuriuose nufilmavo pievą, pilną nudvėsusių karvelių ir varnų.

Greta paukščių matyti ir grūdai, kuriais sparnuočiai greičiausiai buvo pašerti. Tiesa, nors tikslų atsakymą, dėl ko taip staiga iškrito paukščiai, gauti pavyks greičiausiai tik ateinančią savaitę, kauniečiai jau dabar spėlioja, kas galėjo taip pasielgti.

Dalis jų tvirtino, jog tai galėjo būti nelaimingas atsitikimas – žmonės norėjo padėti paukščiams, tačiau gavosi atvirkščiai -, kiti tuo tarpu svarsto, kad prie to prisidėjo ir greta esančios Šilainių turgavietės administracija.

Dėl vieno miestiečiai sutaria: artimiausiu metu žuvusių paukščių skaičius tik padidės, mat pašaro ant žolės dar likę nemažai, o atskrenda vis daugiau sparnuočių. „Suskaičiavau vien vietoj 30 balandžių, varną“, – pasakojo kaunietis. „Reikėtų likviduoti ir surinkti nuodingą pašarą, kadangi skrenda vis nauji paukščiai…“ – svarstė vyriškis.

Atnaujinta 18:00 val.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informavo, jog apie 17 valandą minėtoje vietoje nei paukščių, nei lesalo jau nebuvo. „Gal tarnybos kokios susirinko? Tikėkimės“, – teigė jie.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA