Vilniečiai dėkoja už dovanas ir siunčia atsakomąją dovaną kauniečiams

Video stop kadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai trečiadienį nustebino Vilniaus gimtadienį švenčiančius sostinės gyventojus ir padovanojo ne vieną, o net keletą puikių dovanų. Į jas netruko atsakyti bei savo vaišingumą parodyti ir Vilniaus gyventojai.

Trečiadienio rytą kauniečiai vilniečius pasveikino ir pasiūlė jiems nemokamas keliones maršrutu VilniusKaunas, ekskursijas bei nuolaidas Kauno baruose, kavinėse bei restoranuose visą šeštadienį, sausio 28-ąją.

„Naujasis Kaunas Vilnių mato ne kaip konkurentą, o kaip draugą. Todėl sveikindami visus vilniečius su gimtadieniu, juos kviečiame į svečius. Visus vilniečius, o ypač tuos, kurie mūsų mieste buvo jau senokai, kviečiame iš naujo pažinti ir atrasti besikeičiantį Kauną“, – apie dovaną vilniečiams pasakojo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Mero sveikinimas bei kvietimas savaitgalį apsilankyti Kaune pasiekė ir Vilniaus merą Remigijų Šimašių. Šis socialiniame tinkle dėkojo ir įsikėlė kepuraitės su užrašu „KNS (širdutė) VLN“ nuotrauką.

Tuo tarpu vilniečiai pažadėjo į Kauną savaitgalį neatvykti „tuščiomis rankomis“ – autobusu, kuris į Kauną atvyks 11:50 val., jie atsiveš saldainių.

„Kiek metų Lietuvos sostinei, tiek ir dovanų vilniečiai vešis į Kauną. Šeštadienį, sausio 28 d. 11:50 val. į Kauno autobusų stotį vilniečiai atsiveš 694 dėžutes skaniausių „Vilniaus pergalės“ saldainių „Vilnius“, kuriais kaip padėką už siurprizą ir draugystę išdalins kauniečiams“, – rašoma socialiniame tinkle.

Išsamią informaciją apie gimtadienio dovaną vilniečiams nuo Kauno galima rasti interneto naršyklėje suvedus adresą dovana.kaunas.lt.

1323 metais sausio 25-ąją Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas parašė laišką, skirtą Liubeko, Zundo, Brėmeno, Magdeburgo, Kelno bei kitų miestų gyventojams. Šiame laiške pirmą kartą paminėtas Vilniaus miestas. Būtent todėl sausio 25-oji yra laikoma Vilniaus miesto gimtadieniu.

169 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ar „Žalgirio“ žaidėjai jaučiasi per geri ir kodėl Šaras kelia toną prieš žurnalistus?

Nepažįstamam asmeniui sumušus vyrą pareigūnai prašo pagalbos

Kaune išaugo sergamumas gripu ir ūminėmis infekcijomis

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome rastas stirnos kailis

Policijos reidas Kaune: nustatyta virš 1000 greičio viršijimo atvejų

Kita Kauno oro uosto pusė: siekia tapti Baltijos šalių lyderiu ir siūlyti unikalias kryptis

„Bolt“ pristato naujieną: į paslaugų platformą įdiegta papildoma funkcija

Užsimoję prisijungti Raudondvarį, iš stalčiaus ištraukė naujo tilto projektą

Kaune prie vairo įkliuvo neblaivus policijos mokyklos specialistas

Įstatymo pataisa žadama apsaugoti specialiųjų poreikių vaikus mokyklose