Kaunietė A. Jagelavičiūtė į tiesioginio eterio apdovanojimų sceną užlipo „ne formoje“?

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Televizijos žiūrovai, sekmadienio vakarą leidžiantys prie TV ekranų ir stebintys LNK televizijoje transliuojamus žinomų žmonių apdovanojimus „Žmonės 2017“ nustėro. Vietoj žinomos visuomenės veikėjos Agnės Jagelavičiūtės padėkos kalbos jie išgirdo riebų keiksmažodį, o stilistės elgesys scenoje daugeliui kėlė abejonių. Žiūrovai spėja, kad po šio akibrokšto transliacija buvo trumpam nutraukta reklamine pauze.

Stebint televizijos šou transliaciją, pastebima, kad LNK televizijos darbuotojai žaibiškai nusprendė trumpam nutraukti televizijos transliaciją, nes praėjus kelioms sekundėms po „žvaigždės“ ištarto keiksmažodžio, televizijos eteryje pasirodė reklaminis intarpas.

Iš karto po šio tiesioginio siužeto, kurio scenarijuje tikriausiai nebuvo, socialinių tinklų profiliuose pasipylė komentarai dėl stiliaus žinovės elgesio tiesioginiame televizijos eteryje. Ne vienas socialinių tinklų vartotojas išsakė kritiškas nuomones dėl tokio A. Jagelavičiūtės elgesio. Tiesa, kiti spėja, kad žinoma veikėja galėjo būti padauginusi ne alkoholinių gėrimų, o vaistų ar tiesiog buvo išsekusi.

Televizijos transliacijos pradžioje A. Jagelavičiūtė asistavo šou vedėjui Mantui Stonkui, tačiau renginio pabaigoje jai užlipus ant scenos, laimėtojos elgesys kėlė abejonių.

Skelbiama, kad A. Jagelavičiūtė bus viena iš M.A.M.A. apdovanojimų vedėjų. Šis renginys vyks ateinantį penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Kaip skelbė renginio organizatoriai, „Žmonės 2017“ apdovanojimų ceremonijoje įvertintos ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės – dainininkai, komikai, aktoriai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės bei socialinių tinklų žvaigždės.

483 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

P. Motiejūnas piešia ateinantį „Žalgirio“ sezoną be Š. Jasikeivičiaus: vizija tikrai keisis (foto)

Kauniečius neramina dangų raižantis lėktuvas: suka dešimtą ratą

Oficialūs Zapyškio bažnyčios pristatymo renginiai – tiesiogiai portale „Kas vyksta Kaune“

„Žalgirio“ direktorius apie Š. Jasikevičių: konkurencija dėl jo buvo neįtikėtinai didelė

Didžioji dalis naujausių koronaviruso atvejų – įvežtiniai

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje šoktelėjo: per parą nustatyti 7 susirgimai

Į Kauno oro uostą sugrįžo pigių skrydžių bendrovės

Bažnyčiose grįžtama prie įprasto Komunijos priėmimo būdo

Š. Jasikevičius palieka Kauno „Žalgirį“ – treniruos „Barceloną“

Radybos netoli naujojo Amalių tunelio: kas pievoje pametė automobilį? (papildyta)