Klasta išaiškėjo: „našlaitis“ apgavo tūkstančius

Video stop kadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Darant gerus darbus būtina įsitikinti, kad tavęs neapgaudinėja – tuo įsitikino Aleksandr Žukov, padėjęs parduotuvėje apsipirkti Mykolui, teigusiam, jog yra našlaitis ir močiutė juo nebepasirūpina. Trečiadienį Kauno vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai minėtąjį berniuką surado ir paaiškėjo, jog A. Žukov bei tūkstančiai vaiko istorija patikėjusių žmonių buvo apgauti.

Antradienį socialiniame tinkle pasirodė vaizdo įrašas, kuriame kaunietis A. Žukov nufilmavo, kaip leidžia neva itin sunkiai gyvenančiam berniukui apsipirkti už jo pinigus. „Padarėme tokią akciją žmogui, kuris šiais laikais neturi net ko pavalgyti. Norėčiau, kad šis įrašas taptų „virusinis“ ir žmonės pasistengtų padėti“, – atlikęs gerą darbą pasakojo vyras įrašo pabaigoje.

Deja, bet įrašo autorius ir dar tūkstančiai žmonių, socialiniame tinkle pasidalinę istoriją, buvo apgauti. „Labai nesinori nuliūdinti geradario, bet ši istorija – netikra, sumeluota“, – trečiadienį portalui lrytas.lt teigė Kauno vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos pavaduotoja Sigita Šimkienė.

Ji pasakojo, jog berniuko šeima skyriaus darbuotojams žinoma, tačiau tai, ką apie ją pasakojo Mykolas, – netiesa: berniuko tėvai gyvi, jis turi namus, lanko mokyklą.

Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojams apsilankius Mykolo šeimoje, berniuko tėvai itin nustebo, kad jų sūnus taip elgiasi. Pats berniukas pokalbio su specialistais metu prisipažino, kad lankėsi prekybos centre „Mega“ ir apsipirko už nepažįstamojo pinigus, tačiau kokie buvo to motyvai kol kas nepavyko išsiaiškinti. Spėjama, jog elgetaujant vaikas tikėjosi gauti pinigų.

Apie Kaune pastebėtus elgetaujančius vaikus raginama pranešti bendruoju pagalbos numeriu 112 arba, darbo metu, telefonais 8 37 750 137 arba 8 37 424 835.

426 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tokio reginio nematysime trejus metus: danguje užtems „kruvinasis“ Mėnulis

Permaininga LKL kova: Kauno „Žalgiris“ pergalę išplėšė paskutinę minutę

Fiksuoja skaitytojai: dėl nepavydėtinų oro sąlygų vairuotojai perpus mažina greitį

Tragiška avarija iš karto nusinešė dvi gyvybes: vienas žmogus sužalotas

Diena, kai gaunate atlyginimą: kaip mėnesio pabaigoje nelikti be pinigų?

Patarė, ką daryti, kad maisto produktų išmesti išvis nereikėtų

Kauniečius tyrė 14 metų: suklusti turėtų ne tik gyvenantys prie parko

Į teismą keliauja popiežiaus vizito dieną Kaune įvykdytos žmogžudystės byla

Ką tik pasirodžiusiame vaizdo klipe - Kauno modernizmas, kokio dar nematėte

Už rastą šunį kaunietis prašo 3 tūkst. eurų išpirkos