Kalėdų laukimą kauniečiai malšina gerumu - Kas vyksta Kaune

Kalėdų laukimą kauniečiai malšina gerumu

Kaunas.lt nuotr.

Nenumaldomai artėjančios didžiosios metų šventės žadina geradarių iniciatyvas. Vos per kelias dienas kauniečiai surinko daugiau kaip šimtą dovanėlių senyvo amžiaus žmonėms, o Kalėdinio labdaros vakaro sąskaitoje – jau beveik 40 tūkst. eurų.

Trys dešimtys įmonių ir organizacijų bei pavienių gyventojų prisijungė prie Kauno mero Visvaldo Matijošaičio globojamos kasmetinės tradicijos. Ankstesnių metų patirtis byloja, kad šv. Kalėdų išvakarės ir paskutinės dienos prieš pat renginį sulaukia didžiausio labdarių aktyvumo.

Nėra abejonių, kad ir šiemet geradarių gretos dar gerokai išsiplės. Be to, galutinė aukų suma visuomet paaiškėja tik Kalėdinio labdaros vakaro metu. Jis gruodžio 29-ąją vyks Kauno įgulos karininkų ramovėje. Praėjusių metų renginyje pasiektas įspūdingas rekordas – surinkta 67,5 tūkst. eurų.

Visos paaukotos lėšos šiemet bus skirtos šeimoms, auginančioms negalios paliestus vaikus. Kai kurios medicinines paslaugas teikiančios įstaigos vietoje piniginių lėšų nutarė suteikti paslaugų, kurių suma gali siekti iki 5 tūkst. eurų ir daugiau. Pavyzdžiui, viena odontologijos klinika žada sutaisyti dantukus vaikams, turintiems autizmo sutrikimų.

„Akivaizdu, kad mero kvietimas dalintis gerumu ir kurti Kalėdų stebuklą kartu buvo išgirstas. Ne tik kauniečiai, bet ir visos šalies gyventojai, bendrovės prisijungė prie šios iniciatyvos. Tikime, kad ir pats Kalėdinis labdaros vakaras bus pilnas kilniems darbams neabejingų žmonių. Bilietai palengva „tirpsta“, tad Karininkų ramovėje metus užbaigsime itin pakiliai“, – kalbėjo vienas iš Kalėdinio labdaros vakaro koordinatorių Sigitas Šliažas.

Visa informacija apie labdaros renginį bei reikiami rekvizitai galintiems paaukoti skelbiami čia. Išskirtinio kauniečių dėmesio prieš didžiąsias metų šventes sulaukė ir vieniši garbaus amžiaus žmonės. Praėjusią savaitę vykusi trijų dienų labdaros akcija sulaukė didelio palaikymo. Kalėdiniame miestelyje Rotušės aikštėje dirbusius savanorius aplankė daugiau kaip šimtas kauniečių, paruošusių ir atnešusių mažas dovanėles. Jos artimiausiomis dienomis bus supakuotos ir kartu su kalėdine dvasia pasieks vienišus bei socialiai remtinus senolius.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA