Kas vyksta Kaune gruodžio 16-18 dienomis? (renginių programa)

Asociatyvi nuotr. / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune darosi vis lengviau pajusti šventinę nuotaiką – gatves ir daugelio namus jau puošia kalėdinės dekoracijos, o savaitgalio renginių kalendoriuje – vien šventiniam laikotarpiui skirti renginiai.

Prezidento K. Griniaus dienos 

Šį savaitgalį Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje – Prezidento Kazio Griniaus dienos. Penktadienį iš anksto užsiregistravusiems moksleiviams, o šeštadienį – visiems norintiems bus rengiamos ekskursijos, o renginius vainikuos šeštadienį 18 valandą vyksiantys Kauno miesto kamerinio teatro ir Gyčio Padegimo pjesės „Alksniškiai“, skirtos Prezidento K. Griniaus 150-osioms gimimo metinėms, skaitymai. Renginiai – nemokami!

Eglučių Kauno rajone įžiebimo šventės 

Nors nemažai miestelių Kauno rajone savąsias žaliaskares jau įžiebė, Linksmakalnyje (17 val.), Babtuose (17 val.), Vandžiogaloje (18 val.), Giraitėje (19 val.), Užliedžiuose (20 val.) tai bus padaryta tik penktadienio vakarą. Tuo tarpu Liučiūnai savo eglutę įžiebti žada šeštadienį 16 valandą.

Eglutės įžiebimo šventė prie Kauno pilies

Dar vienas eglutės įžiebimas laukia ir tų, kurie nenori išvykti iš Kauno. Likus vos savaitei iki Kalėdų, miestą dar viena žaliaskare papuoš Kauno miesto muziejus ir penktadienį 17 valandą įžiebs eglutę prie Kauno pilies. Sklinda gandai, jog šventėje sudalyvauti ruošiasi net pats Kalėdų senelis iš Laplandijos, tačiau kokių dar staigmenų paruošė organizatoriai – sužinosime tik šventės metu…

Advento laikotarpis su chorų festivaliu 

Gruodžio 17-ąją vyks visą chorų festivalio „Cantate Domino“ Grand Prix konkursas, o po jo ir apdovanojimų ceremonijos – geriausiai pasirodžiusių ir įvertintų kolektyvų koncertas, kurio praleisti nevalia visiems, mėgstantiems chorinę muziką. Net penkias dienas trukusio festivalio programą tradiciškai užbaigs R. Daugėlos vadovaujamas kamerinis choras „Cantate Domino“, savo koncertą dovanosiantis Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Kalėdų Pop Up

Gruodžio 17 ir 18 d. 12–18 val. Lietuvos mados ir dizaino kūrėjų renginys „Kalėdų Pop Up @ Tautos namai“ Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79). Organizatoriai žada, jog renginys suburs apie 60 stipriausių lietuviško dizaino vardų.

Kalėdinė mugė „Design for Life“ 

Mugė, kurią turėtų aplankyti visi, vis dar ieškantys originalių ir stilingų dovanų savo artimiesiems. Kauno sporto halėje gruodžio 17-18 dienomis šurmuliuos mugė „Design for life“, kurioje jūsų lauks ne tik pramogos, bet ir itin patraukliomis kainomis savo kūrinius siūlantys Lietuvos dizaineriai.

LKL rungtynės 

Šeštadienį 16:40 val. visi Kauno „Žalgirio“ fanai tikrai rinksis „Žalgirio“ arenoje, kurioje vyks Lietuvos krepšinio lygos rungtynės Kauno „Žalgiris“ – Šiaulių „Šiauliai“. Žaidėjai, kaip visuomet, žada padovanoti įspūdingą reginį – telieka atsidėkoti jiems tokiu pačiu palaikymu.

„Nemunring Winter games“ trečias etapas

Organizatorių teigimu, šis „Winter games“ etapas – šventinis, skirtas ne tik artėjančių švenčių sutikimui, bet ir 2016-ųjų metų sezono uždarymui. Visų dalyvių laukia net trys rungtys, o tai, kaip jiems seksis jas įveikti, norintiems stebėti – įėjimas nemokamas.

„Iš širdies į širdį“ renginiai

Iniciatyva „Iš širdies į širdį“ šį savaitgalį ir vėl siūlo visiškai nemokamus renginius, skirtus šventiniam laikotarpiui. Jūsų dėmesiui aktyvistai pristato net keletą koncertų, vyksiančių įvairiose miesto vietose visiškai nemokamai.

Tropinių drugių paroda

Nors už lango jau karaliauja žiema, vasarą prisiminti kviečia VDU Botanikos sodas, kuriame iki pat gruodžio 31 dienos vyksta tropinių drugių paroda. Parodą aplankyti galima I-VII 10-19 valandą. Įėjimas mokamas.

Renginiai Rotušės aikštėje

Nors pagrindinę miesto eglę aplankėme jau turbūt visi, aplink šurmuliuojančiame miestelyje kažkas įdomaus vyksta kasdien. Šis savaitgalis – ne išimtis. Šeštadienį, 17 valandą, bus atidaryta interaktyvi 3D projekcijų zona veiksianti kasdien nuo 17 valandos. Na o sekmadienio vakarą kauniečių lauks staigmena – 18 valandą aktyvūs miestiečiai padovanos miestui kalėdinę dovaną, kurios metu pasirodys daugiau nei 50 atlikėjų, o apšvietimas aikštėje dings net ketvirčiui valandos. Pamatyti – verta!

Jeigu norite rasti informacijos apie dar daugiau Kaune vykstančių renginių, tai padaryti galite mūsų renginių kalendoriuje. O kad orų permainos nesugadintų jūsų planų, išsamią orų prognozę rasite čia.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Diena, kai gaunate atlyginimą: kaip mėnesio pabaigoje nelikti be pinigų?

Patarė, ką daryti, kad maisto produktų išmesti išvis nereikėtų

Kauniečius tyrė 14 metų: suklusti turėtų ne tik gyvenantys prie parko

Į teismą keliauja popiežiaus vizito dieną Kaune įvykdytos žmogžudystės byla

Ką tik pasirodžiusiame vaizdo klipe - Kauno modernizmas, kokio dar nematėte

Už rastą šunį kaunietis prašo 3 tūkst. eurų išpirkos

Ruošiamasi snygio bangai: naktį keliuose situacija bus sudėtinga

Fiksuoja skaitytojai: į gyvenamųjų namų teritoriją užsuka bename tapusi stirna

Nelaimė Kauno centre: ligoninėje atsidūrusiam vyrui teko iš dalies amputuoti pirštus

Sąmokslo teorija: ar D. Grybauskaitė į prezidento postą kandidatuos trečią kartą?