Kauniečiai praneša apie nepravažiuojamą gatvę: kviečiasi miesto mero pagalbos

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Žymusis šūkis „Kaunas tvarkosi“ kasdien keliaujantiems J. Petruičio gatve sukelia tik liūdną šypseną – tam, kad pravažiuotų, čia kauniečiams kartais tenka griebtis ir kėliklių.

„Visi sako, kad Kaune tvarkomos gatvės“, – portalui „Kas vyksta Kaune“ rašė Eglė, pasidalinusi antradienio pavakarę užfiksuotu vaizdu iš Aleksote esančios J. Petruičio gatvės. Moters darytoje nuotraukoje – ne tik itin gilios duobės, bet ir jų nepravažiavę vienos saugos tarnybos darbuotojai. „Užstrigo vyrai ir su kėlikliu (domkratu) bandė kelti mašiną, kad išvažiuotų iš šio duobyno“, – pasakojo Eglė.

Kaunietės teigimu, apie šią problemą gyventojai ne kartą pranešė Aleksoto seniūnijai, tačiau gauti pažadai – gatvė turėjo būti išasfaltuota iki 2015-ųjų – taip ir teliko pažadais.

„Buvo žadėta išasfaltuoti Petruičio gatvę iki 2015 metų. Tačiau viskas, kas daroma – gatvė pralyginama greideriu kelis kartus per metus, bet po to ja galima normaliai važiuoti savaitę – dvi“, – neveiksmingas pastangas pagerinti situaciją vardino portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja ir svarstė, kur reikėtų kreiptis, kad ši ir panašios situacijos pasiektų Kauno merą V. Matijošaitį.

Duobės J. Petruičio gatvėje

Moteris nuogąstauja, kad besilaikant tokiems orams, išdrįsusiems keliauti J. Petruičio gatve, kelionės tikslo nebepavyks pasiekti. „Liūdniausia, kad ši teritorija – ne rajono, o Kauno miesto…“ – teigė Eglė, atsiuntusi ir nuotrauką, darytą šių metų vasario mėnesį. „Tikimės plačiau paskleisti žinią, nes baisu, kad per šv. Kūčias namų jau tikrai nepasieksime.“

Jei ir jūs norite pasidalinti savo užfiksuotais vaizdais ar perduoti informaciją apie įvykius Kaune, rašykite specialios funkcijos „Pranešk naujieną“ pagalba.

185 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skelbiama renginių programa Valstybės dienai paminėti

Kaliniai galės išeiti į laisvę anksčiau laiko: prašo supratingumo

Stipriai alkoholio padauginę vyrai griebėsi peilių: vienas atsidūrė ligoninėje, o kitas – areštinėje

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga kaunietė sukūrė drabužių kolekciją patriotams

Po karantino tūkstančiai vis dar prastovose: darbo inspekcija tikrins priežastis

Kauniečio V. Vauros sukurtas produktas įvertintas jaunojo dizainerio prizu

Šauktiniai galės atidėti privalomąją karo tarnybą: papildytas išimčių sąrašas

Muitininkai sulaikė cigarečių kontrabandą vertą daugiau nei 4,8 mln. eurų

Kaune rastas atlikėjos E. Škudzinskienės kūnas

Kauniečiai pastebėjo, jog ant Pelėdų kalno neliko Lietuvos vėliavos: reklama svarbiau už trispalvę?