Aktyvus Kauno jaunimas praeiviams dalino plačias šypsenas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio pavakarę pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Baltai Juoda“ vykdė akciją „Šypsenomis tirpdome ledus“, kurios pagrindinis tikslas buvo, kad žmonės nusišypsotų ir būtų laimingesni prieš šventas Kalėdas.

Pirmąkart vykstanti akcija sugalvota visai atsitiktinai, per vieną iš „Baltai Juoda“ susitikimą, kurio metu buvo kalbama kiek daug žmonių vaikšto paniurę, nuliūdę, pikti.

Vienam iš savanorių ir šios akcijos organizatoriui Almantui Vitkauskui kilo idėja, kad būtų galima padovanoti išlankstytus spalvotus kubelius su išpaišytais linksmais ir šypseną keliančiais, net patiems nūriausiems žmonės, veidukais su užrašais: „šypsena nieko nekainuoja“, „šypt – šypt – šypsena!“ ir daug kitokių nuotaikingų minčių.

Vienas iš organizacijos šūkių – „Kas jei ne aš, kada, jei ne dabar“, tad nepabūgę šalto oro su plačiomis šypsenomis organizacijos nariai ir savanoriai išlankstytus, išpaišytus 150 šypsniukų išdalino keliaudami nuo Laisvės alėjos iki Kalėdinės Kauno eglutės.

Organizacijos narė Vaida Bubnytė džiaugėsi, kad žmonės mielai ėmė veidukus ir keliavo besišypsodami taip užkrėsdami ir kitus praeivius nusišypsoti. „Sulaukėme iš vyresnio amžiaus žmonių padėkų už tai, kad esame pilietiški ir skleidžiame šventišką, pozityvią nuotaiką“, – džiaugėsi V. Bubnytė.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Š. Jasikevičius prisiėmė visą atsakomybę dėl pralaimėjimo: šešios baudos mane nužudė

Sirgalių automobilių statymo ypatumai tapo neįveikiami net pareigūnams

VMI: alkoholio akcizų pajamos šiemet smarkiai šoktelėjo

Nelegali žvejyba Kauno mariose kainavo brangiai

Skausmingai ketvirtadienio vakarą kritusiam ir vėl kilusiam „Žalgiriui“ Eurolygos sezonas baigtas

„Fenerbahče“ treneris laukia „Žalgirio“ agresijos

Uždaromas seniausias Lietuvoje leistas dienraštis

Metų eksportuotojo apdovanojimas įteiktas „Kika Group“ įmonei

Fiksuoja skaitytojas: tiesiai prieš žydinčias sakuras - fekalijų upė (video)

Vairuotojai įspėja: Šilainiuose kažkas „pametė“ automobilį