Zoologijos sodas pasipuošė tūkstančiais lempučių

Zoologijos sodo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ar esate matę, kaip sniegu džiaugiasi snieginiai leopardai ar šiauriniai elniai? O ar galėtumėte pagalvoti, kad ledinis vanduo ruoniui ypač patinka?

Artėjant didžiosioms metų šventėms Lietuvos zoologijos sodas kviečia pamatyti kaip žiema džiaugiasi sodo gyventojai.

„Daugelis nustemba sužinoję, kad sodas dirba ištisus metus, net per šventes. Žiema ne išimtis! Kai kuriems sode esantiems gyvūnams žiema yra pats mėgstamiausias ir tinkamiausias metasׅׅ“, – teigia Lietuvos zoologijos sodo Komunikacijos ir edukacijos skyriaus vedėja Lina Andriuškaitė.

Kai kurie gyvūnai pasijunta savo stichijoje – jiems nebereikia slėptis nuo saulės, kaitros, jie gali mėgautis žemesne temperatūra ir iškritusiu sniegu. Pasak L. Andriuškaitės, visuomenėje vyrauja nuomonė, kad žiemą zoologijos sode nėra ką pamatyti, tačiau apsilankius nustembama.

Žiemą galima susipažinti su šiauriniais elniais, atkeliavusiais į sodą iš Kalėdų senelio šalies Suomijos. Šie gyvūnai dar kitaip žinomi kaip Kalėdų senelio transportas – tai šiauriniai elniai, kurie Kalėdų naktį traukia senelio roges.

Žiemą apsilankius sode taip pat bus galima pamatyti snieginius leopardus, amūrinius tigrus, snieginius ožius, korsakus ar arktinius vilkus. Šie gyvūnai būna gražiausi žiemą, jų kailis tampa daug puošnesnis.

Net įprastos, miškuose lakstančios lapės, žiemą tampa išties karališkai gražios. Taip pat zoologijos sode vyksta ir žiemai pritaikyti žvėrelių pristatymai.

Be gyvūnų, visą gruodį, zoologijos sode lankytojai, žinoma, galės išvysti ir Kalėdines dekoracijas. Sodas papuoštas net 4236 kalėdinėmis lemputėmis.

Be šviečiančių dekoracijų, apsilankymo zoologijos sode metu, bus galima pasigrožėti ne tik pačių darbuotojų ir savanorių gamintomis dekoracijomis, bet ir dekoracijomis, kurias gamino gyvūnai, mat įvairių kanopinių žvėrių – ožkų, avių, lamų, kupranugarių apgraužtos šakos panaudotos sodo puošybai.

Gyvūnų pristatymo tvarkaraštį rasite čia.

Bilietų kainos.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno savivaldybė atskleidė kauniečių nuomonę apie miesto viešąjį transportą

Girstučio baseine evakuacija (papildyta)

Pamatykite pirmieji: Kaune sušvito kalėdiniai papuošimai

Kriptovaliutų prekeiviui akis išdurti grasinusiems reketininkams – skirtingos bausmės

Paviešintas išpuolio Kauno centre vaizdo įrašas: pareigūnai prašo pagalbos

Kauno tarybos sprendimu nepatenkinti tėvai kreipėsi į teismą

„Škoda“ atradimai ant dviračio šį sezoną pritraukė tūkstančius

Į Seimą žengs vaikų atėmimo dramą išgyvenusi kaunietė E. Kručinskienė

Kleboniškio miške žiauriai sumušto vyro budeliams – ilgi metai nelaisvės

„Panathinaikos“ prieš „Žalgirį“ stos su laikinu treneriu, bet pajėgiausios sudėties