Raginimas kauniečiams: nebūkite kėgliais kelyje

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalį pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Baltai Juoda“ vykdė akciją: „Netapk kėgliu kelyje“, kuria siekta atkreipti dėmesį į pėsčiųjų saugumą kelyje ir atšvaito dėvėjimo būtinumą.

Jau antrą kartą vykstanti akcija surengta simboliniu metu – lapkričio 20-ąją, minint pasaulinę žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo dieną.

Sekmadienį Kauno gatvėse praeiviams buvo išdalinta apie šimtas organizacijos ir policijos atšvaitų, žmonės noriai juos priėmė ir džiaugėsi jaunimo iniciatyva. Organizacijos atstovė Elena Jurkutė tikino, kad ypač dėmesiu džiaugėsi garbaus amžiaus žmonės: „Miela buvo matyti, kaip močiutės džiaugėsi ir prašė pareigūnų padėti taisyklingai užsidėti atšvaitą“, – kalbėjo E. Jurkutė.

Jai antrino ir viena iš akcijos organizatorių „Baltai Juoda“ narė Vaida Bubnytė. „Norime džiaugtis gyvenimu, bet dažnai jo nevertiname. Nepastebėti žmonės keliuose turi skaudžias pasekmes, jie žūsta ar būna sužalojami vairuotojų. Siekiame tam užkirsti kelią, todėl surengėme socialinę akciją „Netapk kėgliu kelyje”. Raginome žmones būti atsargius kelyje, eiti per gatvę tik leistinose vietose, o tamsiuoju paros metu būti prisisegus atšvaitus“, – sakė V. Bubnytė.

Dalinti atšvaitus pėstiesiems padėjo ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai

Aplinkkelyje prie „Megos“ - tragiška nelaimė