Raginimas kauniečiams: nebūkite kėgliais kelyje

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalį pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Baltai Juoda“ vykdė akciją: „Netapk kėgliu kelyje“, kuria siekta atkreipti dėmesį į pėsčiųjų saugumą kelyje ir atšvaito dėvėjimo būtinumą.

Jau antrą kartą vykstanti akcija surengta simboliniu metu – lapkričio 20-ąją, minint pasaulinę žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo dieną.

Sekmadienį Kauno gatvėse praeiviams buvo išdalinta apie šimtas organizacijos ir policijos atšvaitų, žmonės noriai juos priėmė ir džiaugėsi jaunimo iniciatyva. Organizacijos atstovė Elena Jurkutė tikino, kad ypač dėmesiu džiaugėsi garbaus amžiaus žmonės: „Miela buvo matyti, kaip močiutės džiaugėsi ir prašė pareigūnų padėti taisyklingai užsidėti atšvaitą“, – kalbėjo E. Jurkutė.

Jai antrino ir viena iš akcijos organizatorių „Baltai Juoda“ narė Vaida Bubnytė. „Norime džiaugtis gyvenimu, bet dažnai jo nevertiname. Nepastebėti žmonės keliuose turi skaudžias pasekmes, jie žūsta ar būna sužalojami vairuotojų. Siekiame tam užkirsti kelią, todėl surengėme socialinę akciją „Netapk kėgliu kelyje”. Raginome žmones būti atsargius kelyje, eiti per gatvę tik leistinose vietose, o tamsiuoju paros metu būti prisisegus atšvaitus“, – sakė V. Bubnytė.

Dalinti atšvaitus pėstiesiems padėjo ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pranešama apie pirmąją mirtį Marijampolėje nuo koronaviruso

„Maxima“ į Kauną atskraidino vienkartinių kaukių

Kuris verslas vėl galėtų pradėti dirbti karantino metu?

Lietuvos vaistines pasiekė šimtai tūkstančių medicininių kaukių

Dėl koronaviruso infekcijos 19 pacientų gydoma reanimacijoje

Paskelbta, kaip pranešti apie darbuotojų prastovas įmonėse dėl karantino

Įspėja epidemiologė – koronaviruso pikas dar tik artėja

G. Nausėda: karantinas tikrai bus pratęstas

Tiesioginė transliacija: Lietuvos vyriausioji epidemiologė L.Ašoklienė apie koronaviruso plitimą Lietuvoje

Ministras: šventinis Velykų savaitgalis bus kritinis – prašo nelankyti artimųjų