Raginimas kauniečiams: nebūkite kėgliais kelyje

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalį pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Baltai Juoda“ vykdė akciją: „Netapk kėgliu kelyje“, kuria siekta atkreipti dėmesį į pėsčiųjų saugumą kelyje ir atšvaito dėvėjimo būtinumą.

Jau antrą kartą vykstanti akcija surengta simboliniu metu – lapkričio 20-ąją, minint pasaulinę žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo dieną.

Sekmadienį Kauno gatvėse praeiviams buvo išdalinta apie šimtas organizacijos ir policijos atšvaitų, žmonės noriai juos priėmė ir džiaugėsi jaunimo iniciatyva. Organizacijos atstovė Elena Jurkutė tikino, kad ypač dėmesiu džiaugėsi garbaus amžiaus žmonės: „Miela buvo matyti, kaip močiutės džiaugėsi ir prašė pareigūnų padėti taisyklingai užsidėti atšvaitą“, – kalbėjo E. Jurkutė.

Jai antrino ir viena iš akcijos organizatorių „Baltai Juoda“ narė Vaida Bubnytė. „Norime džiaugtis gyvenimu, bet dažnai jo nevertiname. Nepastebėti žmonės keliuose turi skaudžias pasekmes, jie žūsta ar būna sužalojami vairuotojų. Siekiame tam užkirsti kelią, todėl surengėme socialinę akciją „Netapk kėgliu kelyje”. Raginome žmones būti atsargius kelyje, eiti per gatvę tik leistinose vietose, o tamsiuoju paros metu būti prisisegus atšvaitus“, – sakė V. Bubnytė.

Dalinti atšvaitus pėstiesiems padėjo ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į EP išrinkta A. Maldeikienė: negaliu dirbti su žmonėmis, kurie parduos politiką už postą

Rinkimuose pralaimėjusi I. Šimonytė: draugais su R. Karbauskiu nebūsime

Atsako advokatė: ar turi teisę buvęs sutuoktinis riboti bendravimą su vaiku?

Svarbiausios G. Nausėdos porinkiminės mintys: apie Seimą ir Vyriausybę

Už nemokamus plastiko maišelius siūlomos baudos

Kauniečio vairuotojo eksperimentas: kuo viena savitarnos plovykla pranašesnė prieš kitas?

Staigmena po rinkimų nakties: Karo muziejaus skulptūroms užrištos akys

I. Šimonytės atsakas į G. Landsbergio siūlymą: svarstyti kol kas per anksti

Buvusiam V. Matijošaičio komandos nariui užtikrinta vieta Prezidentūroje

Perspėjimas: gaisro tikimybė miškuose itin didelė