„Lidl“ planai: pinigų yra, bet plėtrą stabdo statybų greitis ir orai – Kas vyksta Kaune

„Lidl“ planai: pinigų yra, bet plėtrą stabdo statybų greitis ir orai

delfi.lt 2016/11/21 19:25
Asociatyvi nuotr. / R. Tenio nuotr.

Šių metų vasaros pradžioje pirmąsias parduotuves Lietuvoje atidaręs prekybos tinklas „Lidl“ nežada savo plėtros stabdyti ir kitais metais. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ valdo 21 parduotuvę.

Pristatydamas pirmojo pusmečio Lietuvoje rezultatus „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostinas Roussevas-Peine teigė, kad artimiausiu metu naujas šio prekės ženklo parduotuves galės išbandyti Panevėžio, Utenos ir Ukmergės gyventojai.

Konkrečių datų, kada naujos parduotuvės bus atidarytos, „Lidl“ kol kas neskelbia.

Užklaustas, kiek naujų parduotuvių per kitus metus žada atidaryti prekybos tinklas „Lidl Lietuva“ vadovas neatviravo. Pasak jo, viskas priklauso nuo statybų greičio ir oro sąlygų, kurios turi įtakos statybų procesui.

Kitais metais į naujas parduotuves žadama investuoti 60 mln. eurų.

„Žadame padengti visą Lietuvą“, – kalbėjo R. Roussevas-Peine. Pasak jo, plėtra numatyta tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje, tiek Kaune, tiek Šiauliuose.

Į klausimą, kiek darbuotojų kitais metais žadama įdarbinti, „Lidl Lietuva“ atstovas taip pat neatviravo. Pasak jo, tai priklausys nuo naujai atidarytų parduotuvių skaičiaus.

Vienoje parduotuvėje dirba apie 30-40 žmonių, o logistikos centre ir centriniame biure pagrindinė komanda jau suformuota, todėl darbuotojų skaičiaus augimas bus susijęs tik su naujų parduotuvių atidarymu.

Į planuojamas „Lidl“ kitų metų investicijas nėra įskaičiuotos numatyto administracinio pastato Vilniuje statybos.

2016 m. „Lidl Lietuva“ investicijos siekė 60 mln. eurų: 40 mln. eurų logistikos centrui ir 20 mln. eurų parduotuvėms ir infrastruktūrai.

Šiuo metu bendrovėje dirba apie 1600 darbuotojų.

Daugiau skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA