Kauno vairuotojai darkart įrodė, kad yra pilietiški: sutramdė visiškai girtą vairuotoją (papildyta)

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune tikrai yra vairuotojų, kurie yra pilietiški ir saugantys aplinkinių bei savo sveikatą. Tai įrodė portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo užfiksuotas įvykis pirmadienio vakarą.

Kaunietis pasidalino nuotraukomis, kuriose užfiksuotas kitų vairuotojų sustabdytas „VW Passat“ vairuotojas. „Jaunimas operatyviai pagavo jau šaligatviais be šviesų lakiojantį stipriai girtą vairuotoją“, – pasakojo vyriškis.

Pasak jo, jaunuoliai palaukė, kol „VW Passat“ vairavęs kaunietis sustojo prie šviesoforo, o tuomet pribėgo ir ištraukė automobilio raktelius bei iškvietė policijos pareigūnus.

Tai, kad teko vykti prie Pilies tilto, patvirtino ir Kauno vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas. Jo teigimu, apie 21 valandą pareigūnai gavo pranešimą apie pažeidėją. Atvykus pareigūnams, kauniečių sulaikytam vairuotojui buvo nustatytas sunkus, 2,97 promilės siekiantis girtumas. Be to, vairuotojas vairavo be vairuotojo pažymėjimo, jo automobilis neturėjo privalomojo civilinės atsakomybės draudimo, automobiliui nebuvo atlikta techninė apžiūra.

Neblaivų vairuotoją sulaikęs ir pareigūnus iškvietęs jaunuolis portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė paskui jį važiavęs nuo pat Birštono ir Šv. Gertrūdos gatvių sankirtos. „Prie šviesoforo, kur už kebabinės, išlėkęs buvo į priešpriešą ir vos nesusidūrė su troleibusu, o tada ant tilto daužėsi į gatvės bortelius dešinės pusės“, – apie tai, kur ir kaip suprato, jog prieš jį važiuoja neblaivus vairuotojas, pasakojo kaunietis.

Jo teigimu, sustojus prie šviesoforo ir pribėgus paimti automobilio raktelių, iš pradžių nebuvo galima suprasti, kas vairuoja. „Kai atidariau duris, stiprus alkoholio kvapas buvo. Langai užrasoję taip, kad net nemačiau, kas sėdi už vairo“, – pasakojo jaunuolis.

Pasak jo, pasakius, jog toliau važiuoti kaunietis nebegali ir atvyksta policija, vairuotojas nustebo, kad taip įvyko, tačiau ramiai paprašė cigaretės.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems kauniečiams ir pastebėjus įtartinus vairuotojus kelyje ragina nedelsiant pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvos ekonomika kol kas pandemiją atlaikė žymiai geriau, nei tikėtasi

Paaiškino, ar įrenginių kameros užklijavimas padeda apsaugoti savo privatumą

Be veido kaukės Jonavos „Maximoje“ siautėjęs recidyvistas nurimo tik jį prirakinus prie turėklų

Apžvelgė Kauno biurų rinką: galimybių plėtrai - daug

Teisingumo ministerija siūlo kaip kardomąją priemonę dažniau skirti piniginį užstatą

Važiuojant link Drąseikių - 3 automobilių avarija

A. Užkalnis vėl apsilankė Kaune: išbandė dar vieną japonų restoraną

Zapyškio „Stuboje“ nuolat verda veiksmas

Atsako advokatė: paaiškėjo, kad auginau kito vyro vaiką – ar turiu teisę į turtinės ir moralinės žalos atlyginimą?

Kauno apskrityje - vėl didžiausias naujų COVID-19 užsikrėtimų skaičius