Kaune prasidėjo didžiausia Baltijos šalyse mados ir grožio paroda moterims

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje prasidėjo visą savaitgalį truksianti 14-oji mados, stiliaus bei grožio paroda –  „Moters pasaulis“. Organizatoriai tikisi, kad šįmet parodoje apsilankys apie 40 tūkst. žmonių.

Rekordinis dalyvių skaičius – 400 įmonių

Šįmet savo gaminius ir paslaugas eksponuoja rekordinis dalyvių skaičius – 400 įmonių, jos išsidėsčiusios trijuose arenos aukštuose.

„Šiemet „Moters pasaulis“ savo dydžiu pranoksta visas metų parodas Baltijos šalyse. Čia galima susitikti su išskirtiniais gamintojais, neplatinančiais savo produkcijos tradicinėse prekybos vietose. Tai mūsų organizuojamų parodų išskirtinumas“, – sako vienas iš organizatorių Erikas Piskunovas.

Ekspozicijoje: gintarinis muilas, rožinis medus

Parodoje galima išvysti pačių įvairiausių prekių ir paslaugų, išbandyti naujausių prekių mėginius, čia pat sudalyvauti grožio procedūrose: specialistai panorėjusioms atlieka veido masažus, įmantriai sušukuoja ar padaro bandomąjį makiažą. Programoje numatyti ir seminarai, madų kolekcijų pristatymai, susitikimai su grožio srities profesionalais, o sekmadienį čia vyks konkursas „Pasaulio ilgaplaukės“, kuriame kviečiamos varžytis visos ilgų plaukų savininkės.

Paroda "Moters Pasaulis"

Kalbinti prekiautojai nestokojo geros nuotaikos ir vylėsi, kad paroda susidomės ne tik moterys, bet ir jų vyrai.

Kosmetika iš gintaro jau dešimtmetį prekiaujanti Galina Eydukene atviravo: „Gintariniai muilai labai gerai minkština odą, lengvai putoja, nuramina odą. Jie yra perkamiausia prekė“, – pasakojo prekeivė ant prekystalio išrikiavusi gintaro pudrą, kremus ir kt.

Aromaterapijos prekes pardavinėjanti Ilona Venckutė-Vrubliauskienė lankytojams aiškino prekių sukūrimo istoriją: „Prancūzų biologas sukūrė produkciją namų kvapai, namų parfumas, tekstilės parfumas, eterinės žvakės aliejiniu pagrindu, kurias sudaro 100 proc. aliejus, o į jį integruotas kvapus eterinis aliejus. Tokia žvakė iškvėpina iki 80 kv. m patalpą, produktai netoksiški“, – pasakojo ji. Didžiosios aromatinės žvakės atsieina apie 30 eurų, mažos – 15 eurų.

Prekeivė patarė kaip optimaliai deginti žvakes: uždegus turi visiškai pradegti paviršius, tik tada galima užpūsti, nes kitaip išdeginėja vidurys ir jos naudojimo laikas itin sutrumpėja.

Paroda "Moters Pasaulis"

Bitininkė iš Raseinių Regina Šerkšnienė pasakojo, kad visa šeima dirba šiame versle: nuo anūkų iki senelių. Šiuo metu ūkyje – 280 bičių šeimų. „Mūsų išskirtinumas, kad mes pirmieji, vos prieš kelerius metus pradėjome gaminti medų su natūraliomis uogomis, svarainiais, mėtomis. Turime net neįprasto, rausvos spalvos medaus, kuris tokią spalvą įgauna, nes dedame natūralias uogas: juoduosius serbentus, avietes, spanguoles, mėlynes, šaltalankius – tai vitaminų šaltinis. Medus puikiai tinka pakeisti nesveikus saldainius, kurių griebiamasi, vos tik užsimanoma saldaus“, – aiškino bitininkė.

Ji teigė, kad dėl specialios technologijos, meduje išlieka uogų vitaminai ir fermentai, mat medus viską užkonservuoja. Už 200 g stiklainiuką prašoma 5 eurų.

„Labiausiai žmonės domisi rožiniu medumi su uogomis, taip pat medumi su riešutais“, – atskleidė prekeivė.

Paroda "Moters Pasaulis"

Vietoj eglės siūlo kompoziciją iš žaisliukų

Nors iki Kalėdų dar pusantro mėnesio, parodoje jau galima išvysti ir šiai šventei skirtų prekių: eglutės žaisliukų, namų dekoracijų. Prekeiviai teigia, kad dabar pats laikas pradėti ruoštis šiai šventei.

„Šįmet vyrauja tendencija puošti natūraliomis medžiagomis, labai madinga žalia spalva, geometriniai žaislai, taip pat vintažo papuošimai. Beje, skatiname puošti namus originaliai: tarkim, vietoj tikros eglės, sukurti kabančią kompoziciją tik iš žaisliukų, tereikia fantazijos“, – pasakojo papuošimais ir lėlėmis prekiaujanti  Lina Šimkūnienė.

Žaisliukai

Kita prekeivė taip pat siūlo pagalvoti apie dovanas, Birutė Belada Tauterytė pardavinėja medinius magnetus su smagiais užrašais: „Jūsų namuose nėra šuns?! Tai kas jus tada myli?“, „Viską mačiau. (Karma)“, „Jei ateidinėsi ketvirtą valandą popiet, aš jau nuo trečios jausiuosi laiminga“; „Patys jūs blogi. (Oras)“ ir kt.

Paroda "Moters Pasaulis"

„Labai populiarūs su katinų atvaizdais ar linksmais, nuotaiką keliančiais užrašais“, – teigė prekiautoja. Vienetas kainuoja 3 eurus.

Vyks L. Salasevičiaus kolekcijos pristatymas

Ketvirtadienį ir penktadienį Žalgirio“ arenos amfiteatre vyksta „Mados ir grožio šou“. Šį renginį penktadienio vakare vainikuos dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekcijos „Moteris kaip teatras. Šiandien – komedija, rytoj – tragedija, o poryt – išvis į gastroles…“ pristatymas.

Parodoje vyksta „Profesionalų dienos“, kurių metu Kaune lankosi daugkartinė Rusijos, Europos ir pasaulio kirpėjų čempionatų laimėtoja Tatjana Burenina. Seminarų metu pasaulio čempionė pristatys ilgų plaukų šukuosenų technikas bei pademonstruos šį sezoną madingus moteriškus kirpimus.

Paroda Kaune baigsis sekmadienį 17 val.

35 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Privalomą karo tarnybą pradėjo apie 650 jaunuolių – tarp jų net 21 mergina

Gedimai Registrų centre palietė ir bedarbius: vėluojančių išmokų teks palaukti

Prezidentūra nusiteikusi kategoriškai – laukia A. Verygos paaiškinimo

Įspėjimas gyventojams: link Kauno atkeliauja smarki liūtis

Kauniečius Vilnius pasitinka milžiniškomis spūstimis

„Sodra“ paskelbė išmokų kalendorių: kai kuriems gali tekti laukti iki mėnesio galo

Šalies didžiosios upės arti hidrologinės sausros ribos

Pirmadienį vos vienas pilietis nepakluso prievolei dėvėti kaukę: atsisakė ir mokėti baudą

Koronavirusas Kaune: infekcija užsikrėtė dar vienos ligoninės darbuotojas

Koronavirusas toliau plinta Lietuvoje: per parą užfiksuota 17 naujų susirgimų