Naktį automobilius švarinę kauniečiai sulaikyti su įkalčiais

Asociatyvi nuotr. / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai šiąnakt gavo net keletą pranešimų apie Kaune įvykdytas vagystes iš automobilių. Tiesa, automobilius „apšvarinusieji“ laimikiu pasidžiaugė trumpai – pareigūnai vos per pusę valandos įtariamuosius sulaikė.

Šiandien apie 4.00 val. buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., apvogtas moters automobilis „Ford Tranzit“. Pranešėja apibūdino asmenis, kurie galėjo įvykdyti šią nusikalstamą veiką. Įvykio vietoje prie pareigūnų priėjo vyras, kuris taip pat teigė, kad tie asmenys išdaužė ir jo automobilio „Audi A6“ stiklą. Pareigūnams apžiūrint įvykio vietą netoli pastebėtas ir automobilis „VW Passat“ su išdaužtu stiklu ir nuplėštu variklio dangčio apsauginiu uždangalu.

Šiek tiek po 4.00 val. gautas dar vienas pranešimas, kad Kaune, A. Kriščiukaičio g., išdaužtas automobilio „VW Golf“ stiklas. Pranešėjas apibūdino asmenis, kuriuos pastebėjo nubėgančius nuo automobilio pusės. Patruliuojant Vilijampolės rajone pastebėta ir daugiau galimai apvogtų automobilių. Įtariama, kad nukentėjo ne mažiau 8 automobilių, stovėjusių Panerių g., A. Kriščiukaičio g., M. Mažvydo g., Sąjungos a., savininkai.

Netrukus, apie 4.30 val. pareigūnai sulaikė 4 asmenis, galimai įvykdžiusius šias nusikalstamas veikas. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai netoli įvykio vietos, Brastos g. ir Jurbarko g. sankryžoje, pastebėjo du apibūdinimus atitinkančius jaunuolius.

Sulaikyti jauni vyrai (gimę 1997 m. ir 1998 m.), kurie uždaryti į areštinę. Dar 1 vyras (gimęs 1987 m.) ir nepilnametis (gimęs 1999 m.) sulaikyti A. Kriščiukaičio g.

Kauno apskr. VPK pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai dėl vagystės ir 1 ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Didžiausia numatyta bausmė – laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimus kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

40 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

IX forto monumentą iš tamsos išplėšė apšvietimas autoriui atminti

Sukčiai nesnaudžia: kompiuterį pasiėmė, o pinigų taip ir nepervedė

„Kaunas Jazz“ sugrįžta: jau kitą savaitgalį atidarys jubiliejinį sezoną

G. Nausėda įvardijo savo siekius: norėjau kitokio politinio stiliaus

Kroatija gelbėja skęstantį turizmą – lietuviai galės keliauti be apribojimų

Troleibuso ir sunkvežimio susidūrimas VI-ojo forto žiede – eismas paralyžuotas

Lietuva skyrė 10 tūkst. eurų paramą Butanui – padės kontroliuoti viruso plitimą tolimoje šalyje

Pakeliui į Aleksotą liepsnos prarijo automobilį

Iš Klaipėdos į namus Domeikavoje išvykęs vyras taip ir negrįžo

Už juodus darbelius įkliuvo Pravieniškių pataisos namų pareigūnas