Aktyviai palaikomi sirgalių, „Žalgirio” krepšininkai išplėšė pergalę prieš „Neptūną“ | Kas vyksta Kaune

R. Tenio nuotr.

Sekmadienį LKL pirmenybėse susirungė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ir LKL vicečempionai – Klaipėdos „Neptūno“ klubas. Kova iš pradžių ėjo taškas į tašką, tačiau gausiai sirgalių palaikomas „Žalgiris“ iškovojo pergalę, rezultatu 77:67.

Visus kėlinius pirmavo „žalgiriečiai: po pirmojo kėlinio 20:14, po antrojo – 41:26, trečiojo – 58:48 ir galiausiai pergalę užtvirtino rezultatu 77:67.

Kauniečiai po pergalės Vilniuje prieš „Lietuvos ryto“ krepšininkus įsitvirtino lentelės viršūnėje ir savų žiūrovų akivaizdoje pasiekė jau septintąją pergalę iš eilės LKL čempionate. Šiandien prisidėjo dar viena pergalė – prieš Klaipėdos „Neptūno“ klubą.

Klaipėdiečiai prasidėjusiame sezone patyrė keturis pralaimėjus iš eilės. Visgi, dabar Dainiaus Adomaičio komanda atsigauna, pasiekė tris lengvas pergales prieš Alytaus „Dzūkijos“, Šiaulių „Šiaulių“ ir Utenos „Juventus“ komandas. Sekmadienį klaipėdiečiai įsirašė dar vieną skaudų pralaimėjimą.

Į „Žalgirio“ areną palaikyti krepšininkų susirinko gausi žaliai-baltų minia, varžybų metu ji aktyviai skatino kauniečius judėti link pergalės, skanduodami „Žalgiris” laimės!”, – žodžiai buvo pranašiški.

Netruku pateiksime trenerių komentarus po rungtynių.