Ties pavojingu Giraitės apsisukimu – eismo pažeidimų virtinė

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalas „Kas vyksta Kaune“, sulaukęs skaitytojų prašymų apsilankyti vietoje, kur prasideda automagistralė Kaunas-Klaipėda, nusprendė patikrinti, ar vairuotojai tikrai laikosi kelių eismo taisyklių ir nesudaro avarinių situacijų. Nors per pusvalandį vaizdo kamera užfiksuotas ne vienas eismo pažeidimas, kuomet vairuotojas greitėjimo juostoje kirto ištisinę liniją, vakarinio piko metu neįvyko nei viena avarija. Tačiau šioje vietoje vairuotojai nuolat rizikuoja ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių sveikata ir gyvybe, įvykusios avarijos dažnai paralyžuoja eismą magistralinio kelio pradžioje. Tiesa, pastaruoju metu rimtesnių avarijų čia išvengta.

Nors Kauno policijos viršininkas yra teigęs, kad tai – vienas nesaugiausių apsisukimų visame greitkelyje ir jis turi būti uždarytas, kol kas sprendimai nėra priimami. Transporto apsisukimo poreikis šioje vietoje milžiniškas, nes aplink įsikūrė daug logistikos centrų, stipriai plečiasi Užliedžių ir Giraitės gyvenvietės. Viaduką planuojama statyti maždaug antrame greitkelio kilometre už Giraitės, tačiau tam reikalinga parengti projektą, išpirkti žemes ir parengti teritorijų planavimo dokumentą, kas užima daug laiko ir reikalauja nemažai lėšų.

Giraitės apsisukime jau dabar draudžiama apsisukinėti sunkvežimiams, jie tai saugiai gali padaryti maždaug už 4km esančioje sankryžoje ties Sausinės gyvenviete. Jei Giraitės apsisukimas būtų uždarytas, juo tektų naudotis visiems vairuotojams, norintiems pasiekti Kauną.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Net ir pasibaigus karantinui, lietuviai toliau masiškai perka maistą internetu

Galutinio TS-LKD rinkimų sąrašo viršuje – J. Šiugždinienė, L. Andrikienė ir A. Gedvilienė

Paaiškėjo atlikėjos E. Škudzinskienės mirties priežastis

VDU tapo ambicingo „Europos universitetų“ tinklo dalimi

Miške auga ne tik medžiai: miškininkai surinko rekordinį išmestų padangų kiekį

Seime - siekis sutramdyti nelegalius žvejus, griežtinti verslinę žvejybą

Europos komisijos ekspertai įvertino Kauno pasirengimą tapti žemyno kultūros sostine

Kėdainiuose smurtavęs neblaivus policininkas nuteistas laisvės apribojimu

G. Landsbergis: „Mažos valstybės, norinčios išgyventi, turi būti stiprios“

Fiksuoja skaitytojai: vairuotojas per raudoną šviesoforo signalą pravažiavo net nestabtelėjęs