Rudenėjančio Kauno gatvėse džiugina ryškiai apsirengę praeiviai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rudenėjantis miestas gyventojus ragina rengtis vis šilčiau, tačiau džiugina, kad atvėsus orams ir pailgėjus gūdiems vakarams, kauniečiai mielai renkasi ryškius drabužius bei spalvingas aprangos detales. 

Pasivaikščiojus centrinėmis Kauno gatvėmis, portalo „Kas vyksta Kaune“ fotografas užfiksavo daugybę stilingų žmonių, garderobe nevengiančių raudonos, rausvos, mėlynos, žalios, geltonos spalvų ir taip praskaidrinančių ne tik sau, bet ir kitiems – besiniaukiančias rudens dienas.

Pagrindinėje miesto gatvėje – Laisvės alėjoje žygiavę kauniečiai ir miesto svečiai, savaitgalį atrodė ne tik atsipalaidavę, bet ir laimingi, besišypsantys ir patenkinti nuo medžių krintančių margaspalvių lapų gausa.

Miesto centre visad galima sutikti pačių įvairiausių stilių žmonių: klasikinio, baikerių, sporto, meninio ir daugybės kitų. Dar ne taip senai trumpas rankoves pakeitė striukės, paltai, šalikai ir apsiaustai, tačiau, tikimasi, kad atėjusi Bobų vasara, leis dar bent trumpam pasidžiaugti giedruma ir šiltais saulės spinduliais.

Prognozuojama, kad Bobų vasaros šalyje sulauksime spalio viduryje, tuomet lepins ne tik saulėtas dangus, bet ir šiluma, tuomet sušils iki 16–19 laipsnių.

Kaip ir kiekvienais metais, dėmesio sulaukia ir prie M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Mykolo Žilinsko dailės galerijos esanti Petro Mazūros skulptūra „Žmogus“, vaizduojanti nuogą berniuką, tad atvėsus orams, vis stengiamasi jį aprengti. Šįkart jis papuoštas rožiniu kaklaraiščiu.

Geltonų, raudonų, žalių, rudų spalvų mozaika gamtoje, kviečia kiekvieną pasivaikščioti tarp šnarančių lapų, juk anot medikų, kasdien būtina nueiti bent 10 tūkstančių žingsnių arba apie 7-8 kilometrus, Laisvės alėja, Senamiestis ar miesto parkai tam puikiai tinka.

42 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tokio reginio nematysime trejus metus: danguje užtems „kruvinasis“ Mėnulis

Permaininga LKL kova: Kauno „Žalgiris“ pergalę išplėšė paskutinę minutę

Fiksuoja skaitytojai: dėl nepavydėtinų oro sąlygų vairuotojai perpus mažina greitį

Tragiška avarija iš karto nusinešė dvi gyvybes: vienas žmogus sužalotas

Diena, kai gaunate atlyginimą: kaip mėnesio pabaigoje nelikti be pinigų?

Patarė, ką daryti, kad maisto produktų išmesti išvis nereikėtų

Kauniečius tyrė 14 metų: suklusti turėtų ne tik gyvenantys prie parko

Į teismą keliauja popiežiaus vizito dieną Kaune įvykdytos žmogžudystės byla

Ką tik pasirodžiusiame vaizdo klipe - Kauno modernizmas, kokio dar nematėte

Už rastą šunį kaunietis prašo 3 tūkst. eurų išpirkos