Rudenėjančio Kauno gatvėse džiugina ryškiai apsirengę praeiviai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rudenėjantis miestas gyventojus ragina rengtis vis šilčiau, tačiau džiugina, kad atvėsus orams ir pailgėjus gūdiems vakarams, kauniečiai mielai renkasi ryškius drabužius bei spalvingas aprangos detales. 

Pasivaikščiojus centrinėmis Kauno gatvėmis, portalo „Kas vyksta Kaune“ fotografas užfiksavo daugybę stilingų žmonių, garderobe nevengiančių raudonos, rausvos, mėlynos, žalios, geltonos spalvų ir taip praskaidrinančių ne tik sau, bet ir kitiems – besiniaukiančias rudens dienas.

Pagrindinėje miesto gatvėje – Laisvės alėjoje žygiavę kauniečiai ir miesto svečiai, savaitgalį atrodė ne tik atsipalaidavę, bet ir laimingi, besišypsantys ir patenkinti nuo medžių krintančių margaspalvių lapų gausa.

Miesto centre visad galima sutikti pačių įvairiausių stilių žmonių: klasikinio, baikerių, sporto, meninio ir daugybės kitų. Dar ne taip senai trumpas rankoves pakeitė striukės, paltai, šalikai ir apsiaustai, tačiau, tikimasi, kad atėjusi Bobų vasara, leis dar bent trumpam pasidžiaugti giedruma ir šiltais saulės spinduliais.

Prognozuojama, kad Bobų vasaros šalyje sulauksime spalio viduryje, tuomet lepins ne tik saulėtas dangus, bet ir šiluma, tuomet sušils iki 16–19 laipsnių.

Kaip ir kiekvienais metais, dėmesio sulaukia ir prie M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Mykolo Žilinsko dailės galerijos esanti Petro Mazūros skulptūra „Žmogus“, vaizduojanti nuogą berniuką, tad atvėsus orams, vis stengiamasi jį aprengti. Šįkart jis papuoštas rožiniu kaklaraiščiu.

Geltonų, raudonų, žalių, rudų spalvų mozaika gamtoje, kviečia kiekvieną pasivaikščioti tarp šnarančių lapų, juk anot medikų, kasdien būtina nueiti bent 10 tūkstančių žingsnių arba apie 7-8 kilometrus, Laisvės alėja, Senamiestis ar miesto parkai tam puikiai tinka.

42 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas: kine, iš paukščio skrydžio, o gal detalėse?

Automobilių parkavimo ypatumai Kaune: kur noriu, ten stoviu?

Mokslo metų mama laukia su siaubu: kainos šokiravo

Kaune įsikūrusiame didžiausiame Lietuvos rožyne - žydėjimo pikas

Nelaimė Kulautuvoje: Kauno pareigūnas važiuodamas dviračiu sužalojo mažametį

Gedulo ir vilties dieną - masinė iniciatyva suvienijo visą Lietuvą

Naktį Neries krantinėje kaktomuša susidūrė automobiliai

Tarpukario šaulio anūkė D. Kemeraitienė: iš jų galime pasimokyti pagarbos ir meilės tėvynei

Po ramaus ir šilto šeštadienio - permainos

Kauno savivaldybė parengė strateginį susisiekimo planą: laukia svarbios permainos