Rudenėjančio Kauno gatvėse džiugina ryškiai apsirengę praeiviai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rudenėjantis miestas gyventojus ragina rengtis vis šilčiau, tačiau džiugina, kad atvėsus orams ir pailgėjus gūdiems vakarams, kauniečiai mielai renkasi ryškius drabužius bei spalvingas aprangos detales. 

Pasivaikščiojus centrinėmis Kauno gatvėmis, portalo „Kas vyksta Kaune“ fotografas užfiksavo daugybę stilingų žmonių, garderobe nevengiančių raudonos, rausvos, mėlynos, žalios, geltonos spalvų ir taip praskaidrinančių ne tik sau, bet ir kitiems – besiniaukiančias rudens dienas.

Pagrindinėje miesto gatvėje – Laisvės alėjoje žygiavę kauniečiai ir miesto svečiai, savaitgalį atrodė ne tik atsipalaidavę, bet ir laimingi, besišypsantys ir patenkinti nuo medžių krintančių margaspalvių lapų gausa.

Miesto centre visad galima sutikti pačių įvairiausių stilių žmonių: klasikinio, baikerių, sporto, meninio ir daugybės kitų. Dar ne taip senai trumpas rankoves pakeitė striukės, paltai, šalikai ir apsiaustai, tačiau, tikimasi, kad atėjusi Bobų vasara, leis dar bent trumpam pasidžiaugti giedruma ir šiltais saulės spinduliais.

Prognozuojama, kad Bobų vasaros šalyje sulauksime spalio viduryje, tuomet lepins ne tik saulėtas dangus, bet ir šiluma, tuomet sušils iki 16–19 laipsnių.

Kaip ir kiekvienais metais, dėmesio sulaukia ir prie M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Mykolo Žilinsko dailės galerijos esanti Petro Mazūros skulptūra „Žmogus“, vaizduojanti nuogą berniuką, tad atvėsus orams, vis stengiamasi jį aprengti. Šįkart jis papuoštas rožiniu kaklaraiščiu.

Geltonų, raudonų, žalių, rudų spalvų mozaika gamtoje, kviečia kiekvieną pasivaikščioti tarp šnarančių lapų, juk anot medikų, kasdien būtina nueiti bent 10 tūkstančių žingsnių arba apie 7-8 kilometrus, Laisvės alėja, Senamiestis ar miesto parkai tam puikiai tinka.

42 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netikėtas posūkis Kauno autobusų pirkimo skandale – į pareigas grįžta M. Grigelis

Į parduotuves sugrįžta „Maisto banko“ akcija

Eismo įvykio metu pabiro detalės ir sužalotas žmogus

Originalus žvilgsnis į Kauną – moksleivių kūrybiniuose darbuose

Prezidentė D. Grybauskaitė dėl „Brexit“ atidėjimo turi griežtą nuomonę – jis problemos nespręs

Netoli Kauno atsivėrė dar viena upių santaka: bus įspūdingas maršrutas

Į užsienį sprukęs Šilainių gaisro kaltininkas turės papildomai papurtyti kišenes

Artėja laikrodžių sukimas - grįšime prie vasaros laiko

Į „Kino pavasario“ atidarymą Kaune rinkosi politikos ir kultūros elitas

R. Javtokas atskleidė naujagimės vardą: rinko visa šeima