Kauniečiai vėl skaičiuoja duobes kiemuose, savivaldybė duoda patarimą

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietis Gediminas teiraujasi, kodėl Pašilės gatvės 46-to namo kieme jau kelerius metus žioji netvarkomos duobės ir kas atsakingas, kad miesto kiemuose nebūtų eismą trikdančių duobių.

„Didžiulės duobės čia yra jau penkerius metus, siekia 9-10 cm, sunku važiuoti kieme, sunku ligoniams, išleidus iš automobilio prie laiptinės per jas pereiti, kartais gyventojai pila žemių į duobes. Beje, dauguma namo gyventojų – pensininkai, tad laviruoti tarp skylių nėra lengva“, – pasakojo kaunietis ir teiravosi, kas galėtų padėti spręsti šią problemą.

Klausimą perdavėme Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjui Aloyzui Pakalniškiui, kuris ragino problemos sprendimo imtis patiems namo gyventojams. Jis informavo, kad miesto savivaldybė tvarko gatves, šaligatvius, įvažas į kiemus, tačiau ne pačius kiemus.

„Gyventojus raginame suformuoti sklypus ir tapti visateisiais savo kiemo šeimininkais bei patiems suremontuoti duobes“, – aiškino A. Pakalniškis.

Jis ragino gyventojus rasti bendrą sutarimą tarpusavyje, organizuoti talkas ir būti bendruomeniškais ir aktyviais miestiečiais.

„Gyventojai yra kiemo šeimininkai ir patys turėtų suvokti, kad gerbūvis didžiąja dalimi priklauso nuo jų pačių. Pavyzdžiui kauniečiams, kurie gyvena nuosavame name taip pat gali iškilti klausimas, kodėl už mokesčių mokėtojų pinigus turėtų būti tvarkomas daugiabučio namo kiemas, o ne jo“, – sakė A. Pakalniškis.

Pirmiausiai gyventojams jis pataria kreiptis į savivaldybę ir suformuoti sklypo ribas. Turint sklypą reikia organizuoti naujos asfalto dangos klojimą, už ją sumokėti turės visi namo gyventojai.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo užfiksuotais vaizdais ar perduoti informaciją apie įvykius Kaune, rašykite specialios funkcijos „Pranešk naujieną“ pagalba.

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

K. Maksvytis „Žalgirio“ netreniruos – specialisto į Kauną neišleido Rusijos klubas

M. K. Čiurlionio muziejus turi nuolatinį vadovą

Aukščiausiasis Teismas nusprendė: E. Kručinskienė lieka išteisinta dėl smurto prieš vaiką byloje

„Kaunas 2022“ organizatoriams - skaudi žinia iš M. Žilinsko dailės galerijos

Žinomas Kauno verslininkas pasiryžęs prikelti griuvėsiais virtusias „Tris mergeles“

Naujausi įvežtiniai koronaviruso atvejai – iš Ukrainos ir Uzbekijos

Kaune programą pristatę konservatoriai: „Tik atkūrę pasitikėjimą vieni kitais, sukursime stiprią valstybę“

Aleksote rastas sprogmuo – įvestas planas „Skydas“ (papildyta)

Upelyje rasti itin svarbūs „Grill London“ finansinės aferos įkalčiai – plečiasi įtariamųjų ratas

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje nustatyti 3 koronaviruso atvejai