Kaunietis E. Matakas parolimpiadoje pateko į aštuntuką, laukia dar dvi rungtys | Kas vyksta Kaune

Kaunietis E. Matakas parolimpiadoje pateko į aštuntuką, laukia dar dvi rungtys

delfi.lt 2016/09/11 08:21

Trečiąją Rio parolimpinių žaidynių dieną startavo ir jauniausias Lietuvos rinktinės narys – 17-metis plaukikas iš Kauno Edgaras Matakas.

Jis vyrų 400 metrų laisvu stiliumi (S11) finale nuotolį įveikė per 5:30,66 min. ir finišavo aštuntas.

Nugalėjo amerikietis Bradley Snyderis (4:28,78 min.), antras atplaukė jo tautietis Tharonas Drake’as (4:40,96 min.), trečias – brazilas Matheusas Souza (4:41,05 min.).

E. Matakas

Jie visi neskubėjo džiaugtis iškovotais medaliais ir nesiropštė iš baseino, o draugiškai laukė, kol finišuos ir paskutinis finalo dalyvis E. Matakas. Šiam artėjant prie sienelės padrąsinančių ir palaikančių plojimų nepagailėjo ir brazilų publika.

E. Matakas, kuris per žaidynių atidarymą nešė Lietuvos vėliavą, Rio dar dalyvaus 50 m ir 100 m plaukimo (S11) laisvu stiliumi rungtyse.

Rio de Žaneiro parolimpinės žaidynės tęsis iki rugsėjo 18 dienomis. Lietuvai jose atstovauja 13 sportininkų. Po dviejų Rio parolimpinių žaidynių dienų Lietuva su disko metiko Mindaugo Bilio iškovotu sidabru – 41-oje medalių lentelės vietoje.