R. Meilutytė lankėsi Kauno klinikose

Kauno klinikų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė savo įtemptoje dienotvarkėje rado laiko jau ne pirmą kartą aplankyti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.

Šįkart – besigydančius Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos Onkohematologijos sektoriuje. Čempionę į susitikimą su ligoniukais ketvirtadienį pakvietė paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“.

„Jau ne pirmi metai organizuojame įvairiausius renginius ir terapijas mūsų ligoniukams, besigydantiems tiek Vilniuje, tiek Kaune. Tačiau neabejotinai daugiausiai dėmesio ir šurmulio ligoninėse sukelia susitikimai su žymiais, mūsų šalį garsinančiais žmonėmis. Tokia yra ir mūsų plaukimo čempionė Rūta. Juk ją žino ir vaikai, ir jų tėveliai. Tad esame dėkingi Rūtai, kad aplankė sergančius vaikus, nuoširdžiai bendravo ir įkvėpė juos nepasiduoti kovoje su sunkia liga“, – kalbėjo „Mamų unijai“ vadovaujanti Eglė Mėlinauskienė.

R. Meilutytė lankosi Klinikose

Tai jau antrasis R.Meilutytės susitikimas su mažaisiais pacientais. Pirmą kartą Rūta su sunkiai sergančiais vaikais susitiko prieš pora metų Vilniuje, Santariškių klinikose. Tąkart ji sakė, kad tai – visai kitokia patirtis josgyvenime. „Labai smagu, kad suteikiau jiems gerų emocijų, o jie – man“, – emocijų neslėpė Rūta.

Susitikime su Kauno klinikų ligoniukais Rūta kantriai atsakinėjo į mažųjų klausimus – apie tai, ką ji mėgsta labiausiai, ar sunku keltis į treniruotes, kur saugo savo medalius, kokios laukia artimiausios kovos. R.Meilutytė atnešė vaikams dovanų.

„Žaviuosi tų vaikų ir tėvų stiprybe. Man jie patys didžiausi kovotojai. Linkiu jiems visada likti stipriems. Kasdien. Kiekvieną minutę“, – ligoniukams linkėjo R. Meilutytė.

R. Meilutytė lankosi Klinikose

Į susitikimą su garsia sportininke susirinkusieji – vaikai, tėveliai, medikai – norėjo ne tik gauti R.Meilutytės autografą, bet ir nusifotografuoti kartu.

„Ligoninėje praleidome jau keletą mėnesių, tad Rūtos apsilankymas mums – kaip dovana. Tikrai kovosime ir įveiksime ligą. Kovosime taip, kaip tai daro pati Rūta“, – čempionės apsilankymu džiaugėsi sergančių vaikučių mamos.

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ nuo 2008 m. onkologines ligas besigydantiems vaikams ir jų šeimoms teikia finansinę, socialinę, psichologinę pagalbą. Per septynerius veiklos metus šeimoms „Mamų unija“ suteikė paramos už daugiau kaip 762 000 eurų.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl viruso Kinijoje Lietuvos oro uostuose budi visuomenės sveikatos specialistai

Samylų seniūnija – kur veda romantiškiausias kelias iš Kauno?

K. Mažeika: kai aplinkosaugininkas ar policininkas gyvena penkiaaukščiame privačiame name, kyla klausimai

D. Gineikaitės kraujo mėginį suklastojusiam medikui teismas darbo išsaugoti neleido

Aleksote pėsčiųjų perėjoje partrenktas žmogus

S. Skvernelis „Žalgirio“ varžybas stebėjo su Estijos premjeru

Vilniaus gimtadienio proga Kaunas sukūrė specialias kojines

Tūkstančiai kauniečių sulauks galimybės nemokamai pasitikrinti sveikatą

Lietuvos zoologijos sodo gyvūnai dėl likusios žiemos sutrikę: kas bus pranašauti sunku

Iš pareigų traukiasi Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja