Paskutiniajame ketvirtyje spurtą atlikę lietuviai nusileido kroatams | Kas vyksta Kaune

Paskutiniajame ketvirtyje spurtą atlikę lietuviai nusileido kroatams

Lietuvos krepšinio rinktinė neatsitiesė po pralaimėjimo penkiasdešimties taškų skirtumu ispanams ir ankstų antradienio rytą nusileido Kroatijos krepšininkams rezultatu 81:90.

Nors lietuviams pavyko laimėti pirmąjį rungtynių ketvirtį, kroatams pavyko atsitiesti, ir į ilgąją pertrauką keliauti turint 6 taškų pranašumą.

Po dviejų kėlinių į aikštę grįžę Kroatijos krepšininkai sugebėjo įjungti aukštesnę pavarą – jie pataikė tolimus metimus, atkovojo atšokusius kamuolius ir susikrovė 20 taškų persvarą – 55:75.

Paskutiniame kėlinyje Lietuvos rinktinės viltis tolimais metimais palaikė Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas. Nors krepšininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų, rungtynių nugalėtojais tapo kroatai.

Pralaimėjimas šiose varžybose reiškia, jog ketvirtfinalyje krepšininkų lauks Australai, sugebėję patampyti nervams ir JAV krepšininkams.