Kaune prasidėjo dar vienos didelės statybos: kyla naujas prekybos centras „Lidl“

R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai teiraujasi, kokios statybos vyksta kvartale tarp Savanorių prospekto ir Statybininkų gatvės. Paaiškėjo, kad ten išdygs vienas, Lietuvos rinką bandantis užkariauti prekybos centras.

Anksčiau šiame pastate buvo prekiaujama drabužiais, gyvūnų priežiūros ar indų prekėmis ir kt. Dabar vyksta statybos darbai, šioje vietoje bus įrenginėjamas prekybos centras „Lidl“.

Spėjama, kad po naujai atidarytos parduotuvės, pasikeis eismo sąlygos ir  važiavimas Savanorių prospekto atkarpa, kurioje jis kertasi su Birželio 23-osios ir S. Žukausko gatvėmis.

Beje, netoliese planuojamo komercinio statinio – kitoje gatvės pusėje jau stovi vienas didžiulis prekybos centras „Rimi“, kelių kilometrų spinduliu įsikūrę dar bent 4 dideli prekybos centrai, tad šio mikrorajono gyventojai tikrai turės iš ko rinktis, o prekybininkai galės dar stipriau konkuruoti kainomis ir specialiais pasiūlymais.

Pasak „Lidl“ atstovės Agnės Gaižauskaitės, kol kas neatskleidžiama kada ši parduotuvė atvers duris.

„Neatskleidžiame plėtros planų dėl konkurencinių sumetimų, apie viską informuosime artėjant atidarymui“, – teigė A. Gaižauskaitė. Ji informavo, kad iki metų pabaigos Lietuvoje turėtų veikti 20 tinklo parduotuvių.

Kaune šiuo metu jau veikia du „Lidl“ prekybos centrai: vienas Šilainiuose, kitas – netoli Muravos sankryžos. Dar du turėtų iškilti jau numatytose vietose Aleksote ir netoli prekybos centro „Molas“. Įgyvendinus visus statybos projektus, kauniečiai galės naudotis 5 šio tinklo parduotuvių paslaugomis.  Sostinėje šiuo metu veikia 6 šio prekės ženklo parduotuvės, dar keturių atidarymai planuojami. Visą veikiančių ir dar statomų „Lidl“ parduotuvių Lietuvoje žemėlapį galima rasti čia.

169 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Stebėkite tiesiogiai: TS-LKD Tarybos posėdis

Atvira liepsna dega „Kėdainių grūdų“ sandėlys (foto, video)

Kauno apylinkės teismas priėmė sprendimą dėl D. Dimavičiaus smurto prieš žmoną

Sunkūs laikai atėjo ir už maistą nesusimokėjo: pareigūnai prašo pagalbos

Pradedamas naujas tyrimas: kauniečius kvies pasitikrinti greitaisiais testais

Susidūrimas netoli VI forto žiedo: dėl sužalojimų vyras pristatytas į gydymo įstaigą

„Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis

Buvusio Kauno klinikų paciento dėka išgelbėtas ligonis Šveicarijoje

Teismas Kauno darželių įkainių nenagrinės – bylą nutraukė

R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“