Kaune prasidėjo dar vienos didelės statybos: kyla naujas prekybos centras „Lidl“

R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai teiraujasi, kokios statybos vyksta kvartale tarp Savanorių prospekto ir Statybininkų gatvės. Paaiškėjo, kad ten išdygs vienas, Lietuvos rinką bandantis užkariauti prekybos centras.

Anksčiau šiame pastate buvo prekiaujama drabužiais, gyvūnų priežiūros ar indų prekėmis ir kt. Dabar vyksta statybos darbai, šioje vietoje bus įrenginėjamas prekybos centras „Lidl“.

Spėjama, kad po naujai atidarytos parduotuvės, pasikeis eismo sąlygos ir  važiavimas Savanorių prospekto atkarpa, kurioje jis kertasi su Birželio 23-osios ir S. Žukausko gatvėmis.

Beje, netoliese planuojamo komercinio statinio – kitoje gatvės pusėje jau stovi vienas didžiulis prekybos centras „Rimi“, kelių kilometrų spinduliu įsikūrę dar bent 4 dideli prekybos centrai, tad šio mikrorajono gyventojai tikrai turės iš ko rinktis, o prekybininkai galės dar stipriau konkuruoti kainomis ir specialiais pasiūlymais.

Pasak „Lidl“ atstovės Agnės Gaižauskaitės, kol kas neatskleidžiama kada ši parduotuvė atvers duris.

„Neatskleidžiame plėtros planų dėl konkurencinių sumetimų, apie viską informuosime artėjant atidarymui“, – teigė A. Gaižauskaitė. Ji informavo, kad iki metų pabaigos Lietuvoje turėtų veikti 20 tinklo parduotuvių.

Kaune šiuo metu jau veikia du „Lidl“ prekybos centrai: vienas Šilainiuose, kitas – netoli Muravos sankryžos. Dar du turėtų iškilti jau numatytose vietose Aleksote ir netoli prekybos centro „Molas“. Įgyvendinus visus statybos projektus, kauniečiai galės naudotis 5 šio tinklo parduotuvių paslaugomis.  Sostinėje šiuo metu veikia 6 šio prekės ženklo parduotuvės, dar keturių atidarymai planuojami. Visą veikiančių ir dar statomų „Lidl“ parduotuvių Lietuvoje žemėlapį galima rasti čia.

169 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai

Aplinkkelyje prie „Megos“ - tragiška nelaimė

„Laisvės piknikas“ šiemet suburs virš 70 visuomeninių organizacijų

Marvelės g. apsivertus automobiliui prireikė visų pagalbos tarnybų

R. Karbauskis deklaravo naujus pirkinius: atskleista namo prie Kauno marių kaina

Kaune duris atvers naujas „McDonald's“ restoranas