„Koldūnų skandale“ pasisakė ir A.Užkalnis

R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau skelbėme, kad prokurorai paskelbė galimai aptikę pavojingų bakterijų Kauno įmonės „Judex“ gaminamuose pusfabrikačiuose. Ši įmonė gamina ir žinomo publicisto Andriaus Užkalnio vardo koldūnus.

Kilus visuomenės susidomėjimui salmonelių ir žarninių lazdelių atsiradimu šaldytoje produkcijoje, A.Užkalnis pateikė savo nuomonę šiuo aktualiu klausimu. Pateikiame jo įrašą socialinio tinklo paskyroje.

„Jau esu sakęs anksčiau, kad „Judex“ pasirinkau, kaip savo vardo koldūnų gamintojus, nes galvojau – ir dabar manau – kad ši bendrovė buvo vienintelė šalyje, tikrai rimtai žiūrėjusi į kokybę ir skonines savybes. Jie nesiūlė lipdyti mano atvaizdo ant bet kokios prekės, kaip kiti gamintojai, kurie sakė, kad perkame tavo pavardę, ir nesirūpink, kas pakuotės viduje. „Judex“ niekada to nedarė. Kartu su jais kūriau koldūnus, derinau receptūras, ir pats juos virdavau ir siūliau kitiems.

Niekada nebūčiau dėjęs ten savo vardo ir atvaizdo, jei nemanyčiau, kad šie koldūnai ne tik saugūs, bet ir geriausi Lietuvoje. Ir jei pats jų nemėgčiau. Žmonių pasitikėjimą savo skoniu ir autoritetą aš gavau ne per dieną, ir branginu tai. „Judex“ visada leido man jaustis ramiai ir žinoti, kad jie gamina kokybišką produkciją. Aš bendravau su bendrovės žmonėmis, kurie išmano sudėtines dalis, pramoninės gamybos būdus, riziką ir vartotojų skonį, ir mes kartu sukūrėme produktą, kuriuo didžiuojuosi.

„Užkalnis“ ir „Užkalnio“ yra vienas brangiausių prekės ženklų Lietuvoje, ir toks yra tik todėl, kad žmonės manim pasitiki. Jie ne visada su manim sutinka, bet gerai žino, kad niekada negiriu to, kuo pats netikiu ir ko pats nevartoju.

Jei paaiškės, kad mano vardo koldūnai tikrai kėlė grėsmę žmonių sveikatai (ne „galimai galėjo būti“, „manoma, kad“, o tikrai buvo nesaugūs), negalėsiu toliau leisti naudoti savo vardo ir veido ant pakuotės. Būsiu labai nusivylęs, man bus gaila ir labai nesmagu, bet kitaip pasielgti neturėsiu teisės.

Jei pasirodys, kad koldūnai buvo saugūs, ir tai patvirtins prekybos tinklai, kurie bus pasiruošę vėl juos siūlyti savo šaldytuvuose, aš ir toliau su džiaugsmu siūlysiu juos Lietuvos ir pasaulio pirkėjams, su savo pavarde, atvaizdu ir parašu“, – rašo A.Užkalnis.

61 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Rinktinės lyderius apėmė gėdos jausmas: tokį beviltišką pralaimėjimą sunku prisiminti

Kaunietė kyla į kovą: nori susigrąžinti į Vokietiją ketinamą išvežti vilko ir šuns mišrūną Luną

Sukčiai sugalvojo „verslo planą“ - pakeisdami brūkšninį kodą įsigydavo prekes pigiau

Toliau smunka V. Matijošaičio reitingai, pasitikėjimas policija pasiekė rekordines aukštumas

Ne vieną prietaisą patikrinę pareigūnai: radarų detektoriai prieš „trikojus“ neveikia

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo titulas atiteko kauniečiams

„Senukai“ už 3 mln. eurų modernizuos Kaune esantį prekybos centrą

Kauno valdantieji ignoruoja siūlymus atsisakyti vienkartinių plastiko gaminių miesto šventėse

Nauja tvarka daugiabučių kiemuose: automobilio galite ir neberasti