Pirmoji Birštono gatvės darbų diena: eismas vyksta sudėtingai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio pavakarę, daugumai kauniečių skubant iš darbų Birštono gatve – teko sukaupti kantrybės likučius – šioje gatvėje, dėl pradėtų remonto darbų, striginėjo eismas.

Nors remontas sutrikdė eismą, tačiau suirutė nekilo, vairuotojai stengėsi elgtis kultūringai.

Šiandien vienoje intensyviausių Kauno gatvių pradėtas remontas tęsis apie 1,5 mėnesio. Remiantis statistika, šia gatve kasdien pravažiuoja tūkstančiai automobilių, tad pakitus eismo sąlygoms, raginama šią probleminę vietą aplenkti ir rinktis kitą maršrutą.

Eismas iš Karaliaus Mindaugo prospekto nuo Šančių link Šv. Gertrūdos gatvės nuo šiandien nukreipiamas Nemuno gatve. Nuo Aleksoto gatvės atvykstantis transportas Birštono gatve praleidžiamas.

Nuo trečiadienio, iš Kęstučio g. atvykstantys 10,23,29,35,37 ir 39 autobusų maršrutai bus nukreipti Nemuno gatve ir stos Vilniaus gatvės stotelėje. Nuo Aleksoto atvykstantiems autobusams bus įrengta nauja stotelė Gimnazijos gatvėje už sankryžos su Vilniaus gatve.

Remonto metu atliekami gatvių dangos ardymo ir frezavimo darbai, vėliau – sutvirtinti ir atstatyti pagrindai – įrengti nauji smėlio ir skaldos sluoksniai, šaligatviuose bus pakeisti bortai, paklotos naujos plytelės, jie taps pritaikyti neįgaliesiems bei dviratininkams.

Kauniečių ir miesto svečių prašoma iki rugpjūčio pabaigos būti kantriems ir šioje atkarpoje vairuotojams elgtis supratingai. Naująja, moderniai suremontuota Birštono gatve bus galima džiaugtis dar prieš pat rugsėjį.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai

Aplinkkelyje prie „Megos“ - tragiška nelaimė

„Laisvės piknikas“ šiemet suburs virš 70 visuomeninių organizacijų