Bagažinių turgaus organizatoriai skelbia karą perpardavinėtojams

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune kiekvieną sekmadienį vykstančiame Bagažinių turguje miestiečiai ir miesto svečiai dažniausiai už simbolines kainas parduoda įvairius nebenaudojamus savo daiktus.

Vis tik tarp paprastų, savo spintas ir sandėliukus atlaisvinti panorusių piliečių pasitaiko ir verslą čia bandančių daryti įvairių perpardavinėtojų. Turgaus organizatoriai sako ketinantys prieš tokius piktnaudžiautojus imtis griežtų priemonių.

„Mūsų renginys skirtas paprastiems žmonėms, kurie nori parduoti nebenaudojamus, nereikalingus, bet dar pakankamai gerus savo daiktus, drabužius ar įrankius, kurie gali praversti kitiems. O taip pat, kuriantiems rankdarbius, jauniems menininkams, norintiems parodyti savo darbus. Taip mes propaguojame mažesnio vartojimo ir aplinkos tausojimo idėjas.

Nesmagu, kad vis dar atsiranda tokių, kurie nori mūsų turguje vystyti komercinę prekybą ir taip riboja galimybes atvykti ir prekiauti tiems, kurių čia išties laukiame“, – pasakojo Jonas Plenta, vienas iš Bagažinių turgaus organizatorių.

Taisyklių nesilaikančių prekiautojų bus prašoma palikti prekybos vietas, o atvykstantys dažniau nei keturis kartus per metus turės mokėti gerokai didesnį mokestį.

„Iš patirties matome, kad paprastas iš prekybos daiktais verslo nedarantis žmogus į Bagažinių turgų gali atvykti daugiausia keturis kartus per metus, kai prieš kiekvieną metų laiką kyla poreikis peržiūrėti namie susikaupusius daiktus ir nebenaudojamus nusprendžia parduoti. Tuo tarpu tokių, kurie prekiaus akivaizdžiai dideliais kiekiais vienodų arba naujų prekių stengsimės iš viso neįsileisti į turgų“, – planais dalijosi pašnekovas.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Ryto“ sirgalius supykdžiusius „Žalgirio“ fanus susėmė sostinės policija (atnaujinta)

Įsibėgėjęs „Žalgiris“ pervažiavo Vilniaus „Rytą“

Galutinai apribota prekyba alkoholiu skandalingame Palangos restorane

Didžiausios Baltijos šalių karjeros dienos auga: virš 140 įmonių ir daugiau nei 10 tūkst. lankytojų

Netoli Kauno apvirtus lėktuvui, pilotai skubiai išvežti į ligoninę

Motinos atakos dėl Kauno klinikų klaidos sulaukęs R. Kėvalas: tarsiuosi su advokatu

V. Matijošaičio sprendimas tėvus įvarė kampą: jaučiasi tapę įrankiais

Planuose - dar griežtesnė alkoholio prekybos kontrolė: nebereikėtų nė policijos

Premjera Kaune pritraukė būrį žinomų žmonių

Girtas jaunuolis vyrą vienu smūgiu pasiuntė į Kauno klinikas