Kauno „Žalgiris“ jau šeštą kartą iš eilės iškovojo LKL taurę!!! | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ jau šeštą kartą iš eilės iškovojo LKL taurę!!!

delfi.lt 2016/06/06 21:00

Kauno „Žalgiris“ tęsia savo dominavimą Lietuvos krepšinyje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie net 97:70 (25:17, 29:14, 20:25, 23:14) nušlavė Klaipėdos „Neptūną“ ir „Tete-a-Tete Casino-LKL“ turnyro finalo seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-1.

Šis čempionų titulas „Žalgiriui“ – net šeštas paeiliui bei 18-tas klubo istorijoje. Kauno komanda LKL finale žaidžia 23-ią kartą iš tiek pat galimų.

Įspūdingą pasiekimą savo karjeroje užfiksavo ir Paulius Jankūnas. „Žalgirio“ kapitonas LKL čempionų žiedu pasipuošė net dešimtą kartų. Tuo metu Renaldui Seibučiui šis Lietuvos pirmenybių auksas – vos pirmas karjeroje.

Lemiamame mūšyje Kaune „Žalgiris“ dominuoti pradėjo antrame kėlinyje – per mažiau nei pusę ketvirčio šeimininkai varžovams neleido pelnyti nė vieno taško, o patys pelnė 16 bei nutolo 41:17.

Antrą ketvirtį laimėjo net 29:14 ir į persirengimo kambarius išeina turėdami net 23 taškų persvarą (54:31).

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ sėkmingai išlaikė savo pranašumą bei užtikrintai laimėjo.

LKL finalo seriją laimėjęs „Žalgiris“ klaipėdiečius namuose įveikė abu kartus (83:72 ir 78:54) bei sykį varžovų tvirtovėje (74:50). Savo ruožtu „Neptūnas“ pergale džiaugėsi antrajame serijos mače uostamiestyje (76:54).

Uostamiesčio ekipa dėl LKL aukso žiedų kovojo antrą kartą klubo istorijoje. 2014-aisis bandant užkopti į Lietuvos krepšinio viršūnę jai kelią pastojo būtent „Žalgiris“ – 2-4.