Po „Audi“ fanatikų apsilankymo gyvūnų prieglaudoje – vienu beglobiu mažiau

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmą kartą Kauno Audi“ fanatikų klubo nariai ryžosi peržengti beglobių gyvūnų prieglaudos „Nuaras“, įsikūrusios Užliedžiuose (Kauno r.), slenkstį.

Vos devynis mėnesius veikiantis, markės „Audi“ automobilius vairuojančiųjų klubas, po apsilankymo šeštadienį patikino, kad tai ne vienkartinė akcija.

Beglobiai – užmiršti

Klubo atstovas Rolandas paklaustas, kaip kilo idėja aplankyti Kauno beglobius atskleidė, kad sujaudino ir impulsą davė viena feisbuke pamatyta žinutė su šuns atvaizdu ir prierašu:

„Aš nebūsiu geriausiu draugu visą tavo gyvenimą, tiek neišgyvensiu, bet būsiu geriausiu tavo draugu visą savo gyvenimą.“

Apie 15 klubo narių šeštadienio popietę beglobiams šunims atvežė ėdesio, skanėstų, vėliau šėrė gyvūnus, aplankė visus beglobius, klausėsi jų atsiradimo prieglaudoje istorijų, kai kuriuos pakalbino, pažaidė.

Audi“ fanatikų klubo atstovas Rolandas teigė, kad žmonėms padėti yra rengiama daugybė akcijų, o gyvūnų problemos tarsi nustumtos į šalį, jie užmiršti.

Automobilių klubo nariams vaizdas prieglaudoje pasirodė išties liūdnas, jų teigimu, gyvūnus į gatvę išmetantiems žmonėms reikėtų skirti griežtas nuobaudas.

Imsis globoti

Rolandas, dar besilankydamas prieglaudoje apsisprendė – paims globoti vokiečių aviganį.

„Vasarą su šeima persikeliame į namą, tada naujasis augintinis ir prisijungs prie mūsų. Beje, jis jau senas, 11-os metų, tokie šunys negali gyventi prieglaudoje“, – įsitikinęs vyras.

Beglobių gyvūnų prieglaudos „Nuaras“ atstovė Eglė Mulevičiūtė teigė, kad panašios akcijos, kai gyvūnams skiriamas dėmesys – labai naudingos:

„Kuo daugiau lankytojų atvyksta, tuo geriau, pavedžioti, pamaitinti ar tiesiog paglostyti – vyksta socializacija. Žinoma, tikrų šeimininkų tai neatstoja, būtų idealu, jei kiekvienas rastų namus“, – sakė E. Mulevičiūtė.

Ji informavo, kad šiuo metu Užliedžiuose glaudžiasi 145 šunys, pastarąjį pusmetį šis skaičius nemažėja.

Specialistė tikino, kad šiuo metu itin aktuali dar viena – lėšų problema, jų stinga gyvūnų, ypač kačių, kastracijai.

Norintieji apsilankyti Užliedžių prieglaudoje ar svarstantieji imti globoti beglobį, turėtų vykti tiesiai į prieglaudą.

Greičio pedalą paspaudžia, bet ne gatvėse

Vienos populiariausių Lietuvoje „Audi“ markės automobilių fanatikų klubas susikūrė 2015 m. spalį, klubo nariai susitinka bent kartą per mėnesį, dalinasi naujienomis apie šios markės naujoves, lenktyniauja trasose, dalį laiko skiria socialinei veiklai. Aktyviausių narių apie 20.

Klubo atstovas Rolandas, paklaustas kuo „Audi“ skiriasi nuo kitų populiarių markių automobilių, tarkim „BMW“, atsakė:

„Audi“ dažnai vairuoja paprasti žmonės,  o didžiuma „BMW“ savininkų siekia pasipuikuoti, nemažai jų viršija greitį, gal pagrįstai jie minimi „kelių erelių“ kontekste? Dalis jų įsivaizduoja, kad yra dideli šumacheriai“, – teigė Rolandas.

39 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvoje patvirtinti 735 nauji koronaviruso atvejai: 7 žmonės mirė

Kauno klinikoms nepajėgiant susitvarkyti su sergančiųjų antplūdžiu, pacientai bus gydomi kitur

Fiksuoja skaitytojai: kaukėtas vyriškis su strėle puola pareigūnus

S. Skvernelis pažėrė kritikos rinkimų laimėtojams: negaliu sutikti su tokia taktika, nes kalbame apie koronaviruso valdymą

Koronavirusas patvirtintas dar vienam Seimo nariui

Nuostoliuose skęstantys renginių organizatoriai prašo valdžios paramos

Įsigaliojo griežtesni reikalavimai renginiams, prekybos vietose bus ribojami pirkėjų srautai

A. Veryga: artėjame prie Karštosios linijos ir testavimo pajėgumų ribų

Nuo sekmadienio vykstantiems iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę - privaloma saviizoliacija

Sinoptikai: Vėlinių savaitgalį gali prireikti šiltesnio rūbo