Kraupi avarija Marvelėje: vokiški automobiliai nepasidalino plataus kelio

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalą „Kas vyksta Kaune“ pirmadienio vakarą informavo skaitytojai, jog Užnemunės gatvėje, kuri miestiečiams geriau žinoma kaip Marvelė, įvyko šiurpi avarija.

Kaip pasakoja įvykio liudininkai, abu automobiliai važiavo ta pačia kryptimi link centro, kuomet pirmąja eismo juosta važiavęs „BMW“ automobilio vairuotojas nesuvaldė automobilio ir trenkėsi į kelio bortelį ir kitą automobilį.

Po susidūrimo „Volkswagen“ markės automobilis nulėkė nuo kelio ir sustojo ant pėsčiųjų šaligatvio. Laimei, tuo metu nebuvo šaligatviu einančių žmonių

Ugniagesiams gelbėtojams įvykio vietoje teko vaduoti prispaustą „BMW“ keleivį, taip pat dar du žmonės dėl patirtų sužeidimų buvo pristatyti į klinikas.

Apie septintą valandą vakaro įvykusi avarija stipriai sutrikdė eismą, todėl vairuotojams patariama rinktis kitą maršrutą.

Tai jau antroji tokia avarija šiame kelyje kelių savaičių laikotarpiu. Prieš daugiau nei savaitę jauna mergina išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į krovininį vilkiką.

ATNAUJINTA 

Portale „Kas vyksta Kaune“ iš karto po avarijos buvo paskelbta informacija, kad automobiliai važiavo ta pačia kryptimi. Policija patikslina, kad automobiliai važiavo priešpriešais.

Gegužės 30 d. apie 18.33 val. Kaune, Užnemunės g., ties Marvelės g. sankryža, automobilis „BMW 318“, pirminiais duomenimis, vairuojamas 1997 m. gimuso vyro, važiuodamas nuo H. ir O. Minkovskių g. link Vakarinio aplinkkelio, atsitrenkė į dešinėje esantį kelio atitvarą, po to išvažiavo į priešingos krypties eismui skirtą kelio pusę ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „VW Caddy“, vairuojamu 1982 m. gimusio vyro. Po eismo įvykio į medicinos įstaigą pristatyti abiejų automobilių vairuotojai ir automobilio „BMW“ 1996 m. gimęs keleivis.

123 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone dviejų automobilių kaktomuša

Kauno rajono gimnazijai – šimtmetis

„Ryto“ sirgalius supykdžiusius „Žalgirio“ fanus susėmė sostinės policija (atnaujinta)

Įsibėgėjęs „Žalgiris“ pervažiavo Vilniaus „Rytą“

Galutinai apribota prekyba alkoholiu skandalingame Palangos restorane

Didžiausios Baltijos šalių karjeros dienos auga: virš 140 įmonių ir daugiau nei 10 tūkst. lankytojų

Netoli Kauno apvirtus lėktuvui, pilotai skubiai išvežti į ligoninę

Motinos atakos dėl Kauno klinikų klaidos sulaukęs R. Kėvalas: tarsiuosi su advokatu

V. Matijošaičio sprendimas tėvus įvarė kampą: jaučiasi tapę įrankiais

Planuose - dar griežtesnė alkoholio prekybos kontrolė: nebereikėtų nė policijos