Į Aleksotą traukia Aviacijos gerbėjai

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo pat ryto viename seniausių Europoje – S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vyksta informacinis, švietėjiškas renginys – „Savaitgalis su aviacija“, organizuotas pačių pilotų ir skirtas visai šeimai.

Žmonės čia turi galimybę nemokamai apsilankyti aviacijos muziejuje, apžiūrėti įvairių tipų lėktuvus (daugiau nei 50 orlaivių), parasparnius, skraidykles, sraigtasparnius, akrobatinius lėktuvus, sklandytuvus, sportinių ir šonaslydžio („drifto“) automobilių ekspozicijas.

Renginyje pristatomi ir pardavinėjami aviamodeliai, supažindinama su „dronais“ ir naujosiomis technologijomis. Mažiesiems pristatoma vaikų skraidymo mokykla su simuliatoriumi, jie taip pat gali pašokinėti ant batutų, išmokti pasigaminti aitvarą, pasivažinėti kartingais.

Norintieji gali pakalbinti lakūnus, pilotus ir kitus aviacijos asus. Dalyviai išsibarstė po visą aerodromą, drąsiausieji kyla į dangų su specialistais.

Renginio metu scenoje pasirodo ne tik debiutuojantys atlikėjai, šokėjai bet ir stipriausi televizijos projektų talentai: Julija Jegorova, Dainius Griešius, Justė Šimkutė, Elvina Milkauskaitė, Monika Drulytė, grupės „Drums 2 Accordions”, “Emsus” ir 10-ties didžėjų komanda.

Šventėje veikia daugiau kaip 11 maitinimo įstaigų. Iki renginio pabaigos 22 val. aerodrome vyksta parodomieji lėktuvų skrydžiai.

Įėjimas nemokamas.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune elektrinių paspirtukų vairuotojams buvo dalinami šalmai

Šalia Kauno įkūrė krevečių auginimo ūkį: bandys užkariauti Europą

Kauno Sobore įsibėgėjo kapitaliniai restauracijos darbai

Kauno apskrities policininkams įkliuvo ne vienas gerokai įkaušęs vairuotojas

Lietuvoje patvirtinti dar 37 koronaviruso atvejai, 29 iš jų - Kauno apskrityje

Kauniečiai vėl užfiksavo neįprastą reiškinį virš Kauno

Tiesioginė transliacija: Jonava švenčia 270-tąjį gimtadienį

„Drąsos kelias“ sugrįžta – su N. Venckiene priešakyje veržiasi į Seimą

Du patyrę Kauno pareigūnai paslydo: pareikšti įtarimai

Branduolinės avarijos atvejui gyventojai raginami pasiruošti iš anksto