Į Aleksotą traukia Aviacijos gerbėjai – Kas vyksta Kaune

Į Aleksotą traukia Aviacijos gerbėjai

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.

Nuo pat ryto viename seniausių Europoje – S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vyksta informacinis, švietėjiškas renginys – „Savaitgalis su aviacija“, organizuotas pačių pilotų ir skirtas visai šeimai.

Žmonės čia turi galimybę nemokamai apsilankyti aviacijos muziejuje, apžiūrėti įvairių tipų lėktuvus (daugiau nei 50 orlaivių), parasparnius, skraidykles, sraigtasparnius, akrobatinius lėktuvus, sklandytuvus, sportinių ir šonaslydžio („drifto“) automobilių ekspozicijas.

Renginyje pristatomi ir pardavinėjami aviamodeliai, supažindinama su „dronais“ ir naujosiomis technologijomis. Mažiesiems pristatoma vaikų skraidymo mokykla su simuliatoriumi, jie taip pat gali pašokinėti ant batutų, išmokti pasigaminti aitvarą, pasivažinėti kartingais.

Norintieji gali pakalbinti lakūnus, pilotus ir kitus aviacijos asus. Dalyviai išsibarstė po visą aerodromą, drąsiausieji kyla į dangų su specialistais.

Renginio metu scenoje pasirodo ne tik debiutuojantys atlikėjai, šokėjai bet ir stipriausi televizijos projektų talentai: Julija Jegorova, Dainius Griešius, Justė Šimkutė, Elvina Milkauskaitė, Monika Drulytė, grupės „Drums 2 Accordions”, “Emsus” ir 10-ties didžėjų komanda.

Šventėje veikia daugiau kaip 11 maitinimo įstaigų. Iki renginio pabaigos 22 val. aerodrome vyksta parodomieji lėktuvų skrydžiai.

Įėjimas nemokamas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT