A. Guogai kilo grėsmė būti pašalintam iš partijos - Kas vyksta Kaune

A. Guogai kilo grėsmė būti pašalintam iš partijos

BNS 2016/05/17 10:33
Delfi nuotr.

Liberalų sąjūdžio valdyba trečiadienį spręs klausimą, ar iš partijos šalinti laikinąjį vadovą europarlamentarą Antaną Guogą po jo prieštaringų pasisakymų, patvirtino partijos vicepirmininkas Gintaras Steponavičius.

„Tai yra reakcija į pastarųjų dienų mūsų laikinojo pirmininko pasisakymus. Taip, suvaldant krizinę Liberalų sąjūdžio situaciją šį klausimą taip pat, pagal mūsų įstatus, svarstysime rytoj valdybos posėdyje“, – antradienį žurnalistams Seime sakė G.Steponavičius.

„Aš galėčiau pasakyti taip, (kai yra) kalbėjimas su tokiu politinio avantiūrizmo laipsniu… manęs nenustebino, kad atsirado tokia reakcija (siūlymas šalinti). Manau, kad politinis avantiūrizmas ir Liberalų sąjūdis menkai turi ką bendro“, – paklaustas, kaip vertina A.Guogos pasisakymus partijos atžvilgiu, sakė G.Steponavičius ir pavadino juos neadekvačiais.

Siūlymą šalinti A.Guogą iš partijos pateikė Liberalų sąjūdžio valdybos narė Julija Mackevič.

A.Guoga pirmadienį pareiškė, kad teisėsaugos duomenys rodo, esą be buvusio liberalų lyderio Eligijaus Masiulio partijoje gali būti ir daugiau žmonių, susijusių su galima korupcine veikla. Jis teigė, kad partijos narius galėjo veikti „mafijos struktūra“.

„Manau, kad partijos nariai, dauguma yra žmonės iš idėjos, o yra dalis, kurie priklauso nuo magnatų, deja, kurie yra padarę tam tikrų klaidų per ilgą laiką ir negalėjo atsiriboti nuo tų klaidų ir jie buvo spaudžiami būtent to Kurlianskio („MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio – BNS) vykdyti tą veiklą, kuri veiktų tų magnatų labui. Mes norime viską pasakyti, atskleisti, išsivalyti nuo šito vėžio ir judėti į priekį. Čia yra mafijos struktūra, ir ji yra didžiulė“, – Lietuvos radijui pareiškė A.Guoga.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA