Kviečia dalyvauti „Gatvės muzikos dienoje“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gegužės 21 dieną (šeštadienį) visi muzikuojantys, šokantys ir norintys savo talentu pasidalinti su kitais, yra  kviečiami dalyvauti Gatvės muzikos dienoje Kaune!

Šią dieną visi, nepaisant savo amžiaus, tautybės ar muzikinio išsilavinimo, tradiciškai vėl susivienys ir į Kauno miesto kultūrinį gyvenimą, įneš daugiau spalvų. Šios demokratiškos dienos tikslas – padėti skirtingiems žmonėms rasti bendrą, muzikos kalbą, todėl „Gatvės muzikos dienos“ Kaune organizatoriai skatina pasiimti savo muzikos instrumentus ir tapti grojančio, dainuojančio bei šokančio miesto dalimi –  tegul šią dieną Kauną užvaldo muzika!

Kauno „Gatvės muzikos dienos“ organizatoriai pažymi, kad Kaune taip pat laukiami įvairios muzikos bei šokio atlikėjai iš kitų miestų, sakydami, kad Kaunas – Lietuvos centras, į kurį patogu patekti iš bet kur. Būtent dėl patogios geografinės padėties šiais, 2016 metais, prie Kauno „Gatvės muzikos dienos“ prisijungs ir klaipėdiečiai –  grupė „Sirupas“.

Paklausus, ką atlikėjai mano apie „Gatvės muzikos dieną“ ir ar verta joje sudalyvauti, jie nusišypso sakydami, kad tai renginys, kuris privalo vykti kasmet dėl savo neapsakomos naudos Lietuvos kultūriniam gyvenimui.  Jie mano, kad „Gatvės muzikos diena“ yra naudinga kiekvienam atlikėjui, norinčiam didesnei žmonių grupei pristatyti savo kūrybą bei išreikšti save, tačiau kartu netiesiogiai duoda patarimą: „Jei muzika atliekama nuoširdžiai, su „cinkeliu“, tai į atlikėjus visada bus galima ilgai žiūrėti ir jais grožėtis.“

Kiekvienas iš jūsų taip pat galite išreikšti save  įsitraukdami į Gatvės muzikos dienos siautulį! Registracija į renginį jau prasidėjo! Kviečiame visus užsukti į facebook paskyrą „Gatvės muzikos diena Kaune“ ir sekti naujienas.

Registracija.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Smarkus automobilių susidūrimas Vaišvydavoje: ligoninėje trys mažamečiai vaikai (papildyta video)

Gauti socialinę paramą dirbantiems ir sunkiai besiverčiantiems bus lengviau

Pavojaus signalas „Megoje“: pirkėjai buvo priversti evakuotis

Komediją apie motinystę pristatanti aktorė G. Latvėnaitė: „Svarbiausia – mokėti pasijuokti iš savęs“

Tarnybos padėti nepanoro: vaikinai su „BMW“ naktį išgelbėjo senolę

Lietuvoje norima įteisinti naują įsimintiną dieną

Šį sekmadienį Kaune – svarbiausias „Golden Parazyth“ metų įvykis

Gyventojams bus nemokamai dalijamos eglišakės

Iškart po skyrybų vedęs kaunietis S. Martinavičius Balio paplūdimyje atšventė dvigubą šventę

Dramatiška kova: „Žalgiris“ pratęsime nusileido „Barcelonai“