Į „Elektros dienas“ užsuks ir A.Juknevičius, su pirmą kartą į Kauną atriedančiu Dakaro bolidu

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau šį ketvirtadienį Kauno technologijos universiteto (KTU) Santakos slėnyje vyks Elektros ir elektronikos fakulteto (EEF) Studentų atstovybės (ESA) organizuojamas tradicinis renginys „Elektros dienos“. Jame – kaip niekad daug iškilių svečių, jų vedamų paskaitų ir seminarų, speciali pramogų zona, konstravimo varžybos ir įspūdinga naujųjų technologijų ekspozicija. Be to, visi norintieji galės išvysti ir pirmą kartą Kauno mieste demonstruojamą Dakaro varžybų bolidą „Toyota Overdrive Hilux“.

„Pirmiausia, šiemet, skirtingai nei ankstesniais metais, vietoj to, kad „Elektros dienas“ švęstume visą savaitę, nusprendėme, kad geriau – trumpiau, bet su dideliu trenksmu“, – renginio formatą pakomentavo Elektros ir elektronikos fakulteto studentų atstovybės pirmininkas Modestas Mitkus. „Tai bus tarsi Kalėdų šventė visiems elektros ir elektronikos mokslų bei technologijų entuziastams“, pajuokavo M. Mitkus.

Šiemet organizuojamų „Elektros dienų“ lankytojai galės išgirsti plačiajai visuomenei puikiai pažįstamų verslo, mokslo ir sporto atstovų įžvalgas, užduoti klausimus ir diskutuoti visą renginio dieną vykstančių atvirų seminarų ir paskaitų metu. Tokių savo srities ekspertų tarpe – lektorius ir portalo „Debesyla.lt“ autorius Danielius Goriunovas, vienas labiausiai patyrusių ir tituluočiausių dykumų ralio lenktynininkų Lietuvoje Antanas Juknevičius ir vienas sėkmingiausių jaunosios kartos verslininkų mūsų šalyje Justinas Taruška.

„Nors ir savaime be galo įdomūs, visi technologiniai mokslai yra naudingi tiek, kiek jie pritaikomi kuriant realius praktinius sprendimus. Mūsų gyvenime elektros ir elektronikos svarba tik auga. Dažnai nesusimąstome, kiek dalykų būtų visiškai neįmanomi be kvalifikuotų inžinierių įsikišimo. Vienas tokių pavyzdžių ir yra Dakaro ralis, kur be sportininko meistriškumo labai daug ką lemia ir techninės priežiūros personalo kvalifikacija. Todėl, pakviestas dalyvauti šiame renginyje, ilgai nedvejojau. Kas žino, galbūt jo lankytojų tarpe atsiras toks ateities specialistas, kuris ženkliai prisidės prie puikių Lietuvos lenktynininkų rezultatų Dakaro ralio varžybose jau artimiausioje ateityje“, teigė A. Juknevičius.

Be aukščiau paminėtų paskaitų, renginio metu veiks naujųjų technologijų ekspozicija, konstravimo varžybos ir savadarbių prietaisų mugė.

KTU Elektros ir elektronikos fakulteto organizuojamos „Elektros dienos“ vyks šių metų balandžio 14 dieną KTU Santakos slėnyje. Renginio mecenatas – UAB „Vytrita“, pagrindinis šventės rėmėjas – UAB „Unitechna“. Detalią šventės programą rasite apsilankę renginio svetainėje.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno oro uosto kavinėse atliktos FNTT kratos

Naktį numatomos sunkios eismo sąlygos

Prieš akistatą su „Alba“ Š. Jasikevičius išskyrė žaidybinio plano akcentus

Muštynės kebabinėje: policija ieško šių vyriškių

Lietuva ruošiasi 5G ryšio plėtrai: įvardijo, kada ryšį turėsime Kaune ir kituose miestuose

Iš griūvančio pastato vasarą evakuotiems kauniečiams – gera žinia

Išaiškino naujų radarų naudojimo ypatumus: pareigūnams KET negalioja

Kaune startavo internetinė sporto erdvių nuomos platforma

Kauno pareigūnams įkliuvo automobilį vairavęs neblaivus karys

Kelio atkarpoje ties „Mega“ pradėta tilto per Nerį statyba