Penktadienį Kaune susirungs geriausi eurų banknotų ir monetų žinovai

Archyvas / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Balandžio 8 d., penktadienį, Lietuvos banko rūmuose Kaune vyks 19 šalių apėmusio internetinio edukacinio žaidimo Euro Run nacionalinis finalas. Čia rungsis ir dėl nugalėtojo vardo kovos keturi geriausi Lietuvos eurų banknotų ir monetų žinovai kartu su savo komandomis.

Euro Run internetinėse varžybose, kurios truko 3 mėnesius (nuo praėjusių metų lapkričio 25 d. iki šių metų vasario 25 d.), galėjo žaisti visi 9–12 metų vaikai, gyvenantys euro zonos šalyse. Moksleiviai iš Lietuvos buvo vieni aktyviausių Europoje. Lietuvoje Euro Run žaidė 2616 žaidėjų (tai beveik ketvirtadalis visos euro zonos žaidėjų), o konkurse dalyvavo 865 žaidėjai (beveik penktadalis visų dalyvių). Net 15 moksleivių iš Lietuvos pateko į geriausiųjų euro zonos žaidėjų šimtuką.

Keturi geriausi Lietuvos žaidėjai, kiekvienas į komandą pasikvietęs po tris klasės draugus, susirungs finale jau šį penktadienį. Dvi komandos į Kauną atvyksta iš Alytaus Volungės pagrindinės mokyklos, po vieną komandą – iš Vilniaus Versmės katalikiškosios gimnazijos ir Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos. Visi žaidėjai yra šeštokai, juos lydės ir varžybų metu aktyviai palaikys klasės draugai ir mokytojai. Žaidimui diriguos aktorius Dominykas Vaitiekūnas. Moksleivius pasveikins Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Renginio pradžia 12 val., vieta – Lietuvos banko Kauno rūmai (Maironio g. 25).

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvoje įsigalioja nauji ribojimai: 12-oje savivaldybių – karantinas

Kauno mieste ir rajone tarp daugumos laimėtojų – TS-LKD atstovai

Apklausa: ar jūs patenkinti rinkimų rezultatais?

Paėmusi didmiesčius TS-LKD laimėjo 2020 metų Seimo rinkimus

G.Landsbergis laimėjo Žaliakalnyje: TS-LKD pergalingai žengė 6-iose Kauno apygardose (atnaujinta)

Konservatorė J. Šiugždinienė Šilainiuose laimėjo prieš su valstiečiais kandidatavusią „Vieningo Kauno“ atstovę (atnaujinta)

Aleksoto-Vilijampolės apygardoje II turą laimėjo V. Juozapaitis (atnaujinta)

Konservatorių atstovė G. Skaistė užtikrintai laimėjo prieš A. Verygą (atnaujinta)

Petrašiūnų-Gričiupio apygardoje laimėjo konservatorius K. Starkevičius (atnaujinta)

Kalniečių rinkimų apygardoje laimėjo konservatorius A. Anušauskas (atnaujinta)