Prasidėjo vasaros skrydžių sezonas

Archyvo / R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trijuose Lietuvos oro uostuose pradedamas vasaros skrydžių sezonas. Iki rudens iš Vilniaus, Kauno ir Palangos bus galima pasiekti daugiau šalių ir miestų.

Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ kovo 29 dieną pradeda skraidinti iš Kauno į Londono Lutono oro uostą – skrydžiai vyks 5 kartus per savaitę. Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ iš Palangos 2 kartus per savaitę skraidins iš Palangos į Londono Standstedo oro uostą – tai bus pirmasis „Ryanair“ maršrutas iš Lietuvos kurorto.

Lenkijos aviakompanija LOT kovo 30 dieną pradės skrydžius iš Palangos į Varšuvą – lėktuvai kils 3 kartus per savaitę, o vėliau šis skaičius gali būti padidintas iki 6. Tai irgi pirmasis LOT maršrutas iš Palangos.

Baltarusijos „Belavia“ į Minską iš Palangos skraidins nuo balandžio 19 dienos, o Rusijos „Rusline“ į Palangą sugrįš tik vasarą ir į Maskvą skraidins nuo birželio 19 dienos iki rugpjūčio 21 dienos.

Iš Palangos į Londono Lutono oro uostą kovo 23 dieną padėjo skraidinti ir „Wizz Air“ – skrydžiai vyksta 2 kartus per savaitę.

Iš Vilniaus oro uosto vasarą bus galima skristi 55 maršrutais, iš Kauno – 15, o iš Palangos – 8. Iš viso iš Lietuvos vasarą bus galima pasiekti 64 Europos oro uostus.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Aktualiausia

Naujausios žinios

Įspūdingų rungtynių atgarsiai: „Žalgiriui“ neįmanomų dalykų nėra?

Patikrinta praktiškai: dviejų eismo juostų gatvėje trys automobiliai netelpa

Įžūlumo viršūnė: pavogė gyvūnams suaukotus pinigus

Kauniečių mėgstamame kurorte atidaromas pramogų po atviru dangumi sezonas

Vaikus terorizavę ir pinigus išmušinėję jaunuoliai sulaukė teisingumo

Prašo kauniečių pagalbos: parbloškęs senolį, kaip niekur nieko nuvažiavo

Islandijos plente - spūstis, kokios senokai nebuvo (papildyta)

Kauno pareigūnų patikrintoje degalinėje - slaptas alkoholio versliukas

Kaune po švenčių oficialiai stabdomas šildymo sezonas

Vairuotojų negandos tęsiasi: eismas stoja Dainavoje