Žiauri statistika: per praėjusią parą eismo įvykiuose Kaune sužaloti 7 žmonės

Archyvo / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienis Kauno gatvėse buvo itin nesėkmingas. Iš šešių per parą Lietuvoje įvykusių eismo nelaimių, keturios užfiksuotos Kaune.

Praėjusią parą, kovo 21 d., šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 6 eismo įvykiai, kuriuose sužeisti 9 žmonės. Tarp sužeistųjų eismo įvykiuose – 5 vairuotojai, 2 pėstieji ir 2 keleiviai. 1 keleivė – nepilnametė.

PIRMADIENIO AVARIJOS KAUNE

Apie 10 val. kelyje Vilnius- Kaunas- Klaipėda susidūrus dviem automobiliams, buvo sužeista 20-metė keleivė. Dėl patirtų sužalojimų jauna moteris kreipėsi į ligoninę. Kauno klinikinėje ligoninėje merginai nustatyta kaklo trauma.

15:30 val. Kovo 11-osios gatvėje automobilis „Audi A4“, vairuojamas 33 metų vyro, šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje su Chemijos gatve suko į kairę ir susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai važiavusiu automobiliu „Ford Mondeo“, vairuojamu 40-ties metų moters. Eismo įvykio metu buvo sužeisti abieju automobilių vairuotojai.

20:20 val. Jotvingių ir Kuršių gatvių sankryžoje, automobilis „VW Passat“, vairuojamas 22 metų moters, sukdamas į kairę susidūrė su tiesiai važiavusiu 27 metų moters vairuojamu automobiliu „BMW“. Įvykio metu buvo sužeistos automobilio „VW Passat“ vairuotoja ir 19-metė keleivė, taip pat sužeista ir į ligoninę pristatyta nepilnametė automobilio „BMW“ keleivė, 6 metų mergaitė.

22:25 val. V. Krėvės ir Pramonės prospekto nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje automobilis „Audi“ vairuojamas 19-metės merginos partrenkė ir sužalojo 28 metų vyrą, kuris dėl traumos buvo pristatytas į Kauno klinikas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kauno tiltuose“ antradienį lankėsi STT pareigūnai: atliekami intensyvūs veiksmai

A. Veryga: labai didelė tikimybė, kad karantinas baigsis birželio viduryje

Partizanų gatvėje iki sąmonės netekimo sumuštas ir apiplėštas vyras

„Raketa“ paruošta pirmajam keleiviniam reisui į Nidą: vasara nusimato karšta

A. Veryga stebisi mažėjančiais medikų atlyginimais: įstaigoms skiriamos didesnės lėšos nei anksčiau

Atskleista daugiau detalių apie 71-ąją koronaviruso auką (papildyta)

Prokuratūra apie V. Sutkaus ir M. Zalatoriaus sulaikymą: galėjo nukentėti visi mokesčių mokėtojai

R. Požėla: peršauta pareigūnė pasiryžusi grįžti į tarnybą

V. Šapoka: matoma teigiamų ženklų darbo rinkoje

Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai ir dar viena mirtis