Laisvės alėjoje – nauja atrakcija kauniečiams

Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iki šiol tik kompiuterių ekranuose matytas programos „Iniciatyvos Kaunas“ simbolis – tandemo tipo dviratis – materializavosi ir nutūpė ant centrinės Kauno pėsčiųjų gatvės grindinio. Artimiausius du mėnesius pro Kauno savivaldybės pastatą žingsniuosiantys praeiviai galės ne tik išbandyti atrakciją įsiamžinant ant spalvingo muliažo, bet ir laimėti prizus.

Neįprastas akį traukiantis eksponatas stūkso priešais pagrindinį įėjimą į Kauno miesto savivaldybės pastatą. Jis simbolizuoja šiemet startavusią programą „Iniciatyvos Kaunui“, skirtą opiausioms miesto ir kauniečių problemoms spręsti.

Kaip tik šiuo metu vyksta projektų paraiškų priėmimas. Dviračio muliažas kauniečiams primins interneto svetainės adresą iniciatyvos.kaunas.lt, kur skelbiama visa pareiškėjams aktuali informacija. Organizacijos kviečiamos įgyvendinti savo sumanymus bei iniciatyvas miesto įvaizdžio, kultūros, sporto, socialinėje ir sveikatos stiprinimo srityse. Tuo pačiu siekiama skatinti bendradarbiavimą tarp nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių.

„Programa „Iniciatyvos Kaunui“ domisi ir paraiškas teikia vis daugiau kauniečių. Tikiu, kad ši atrakcija padės dar plačiau paskleisti žinią apie šią programą“, – teigė Rasa Šnapštienė, „Iniciatyvos Kaunui“ iniciatorė.

Kauniečiai gali dalyvauti konkurse. Tereikia aplankyti Laisvės alėją ir ant dviračio muliažo nufotografuoti savo vaikus, draugus ar tiesiog įsiamžinti patiems, o nuotraukas paskelbti socialiniuose tinkluose su grotažyme #IniciatyvosKaunui. Originaliausių ir didžiausio populiarumo sulaukusių fotografijų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais. Konkursas tęsis iki gegužės 15 dienos.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasaulinės turizmo dienos proga Birštono gidai susivienija ir kviečia pažinti rudeninį kurortą

Kaune pagerbtos penkios šeimos, gelbėjusios Lietuvos žydus nuo tragiškos lemties

Policijos darbas keičiamas iš esmės: į dalį iškvietimų nevyks, dirbs nuotoliniu būdu

Tiesioginė transliacija: „X erdvės“ pokalbis su Junior A

Kauno rajonas turi naują laivą: plukdys dviratininkus ir rengs pažintines keliones

Kaune daugėja prie nuotolinio mokymo pereinančių mokyklų

Patvirtintas pirmas koronaviruso atvejis tarp Kauno savivaldybės darbuotojų

Draudimas rinkti miško gėrybes privačiose teritorijose – neatšaukiamas

Gyventojams patyrusiems stresą dėl koronaviruso situacijos - nemokamos psichologinės konsultacijos

R. Karbauskis ramina aistras: skiepai nuo koronaviruso – rekomenduojami