Laisvės alėjoje – nauja atrakcija kauniečiams

Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iki šiol tik kompiuterių ekranuose matytas programos „Iniciatyvos Kaunas“ simbolis – tandemo tipo dviratis – materializavosi ir nutūpė ant centrinės Kauno pėsčiųjų gatvės grindinio. Artimiausius du mėnesius pro Kauno savivaldybės pastatą žingsniuosiantys praeiviai galės ne tik išbandyti atrakciją įsiamžinant ant spalvingo muliažo, bet ir laimėti prizus.

Neįprastas akį traukiantis eksponatas stūkso priešais pagrindinį įėjimą į Kauno miesto savivaldybės pastatą. Jis simbolizuoja šiemet startavusią programą „Iniciatyvos Kaunui“, skirtą opiausioms miesto ir kauniečių problemoms spręsti.

Kaip tik šiuo metu vyksta projektų paraiškų priėmimas. Dviračio muliažas kauniečiams primins interneto svetainės adresą iniciatyvos.kaunas.lt, kur skelbiama visa pareiškėjams aktuali informacija. Organizacijos kviečiamos įgyvendinti savo sumanymus bei iniciatyvas miesto įvaizdžio, kultūros, sporto, socialinėje ir sveikatos stiprinimo srityse. Tuo pačiu siekiama skatinti bendradarbiavimą tarp nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių.

„Programa „Iniciatyvos Kaunui“ domisi ir paraiškas teikia vis daugiau kauniečių. Tikiu, kad ši atrakcija padės dar plačiau paskleisti žinią apie šią programą“, – teigė Rasa Šnapštienė, „Iniciatyvos Kaunui“ iniciatorė.

Kauniečiai gali dalyvauti konkurse. Tereikia aplankyti Laisvės alėją ir ant dviračio muliažo nufotografuoti savo vaikus, draugus ar tiesiog įsiamžinti patiems, o nuotraukas paskelbti socialiniuose tinkluose su grotažyme #IniciatyvosKaunui. Originaliausių ir didžiausio populiarumo sulaukusių fotografijų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais. Konkursas tęsis iki gegužės 15 dienos.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujas gatvės meno kūrinys Kaune neša ypatingą žinutę

Skaitytoja: dėl sutrikusios „Žiogo“ veiklos tenka mokėti papildomai

N. Venckienė apskundė jai skirtą suėmimą

Kaune registruojamas didžiausias sergamumas gripu

Apklausa parodė, ką vairuotojai mano apie žalių rodyklių panaikinimą

Smarkiai greitį viršijusiam „BMW“ vairuotojui teks pailsėti nuo vairavimo

Sveikatos apsaugos ministerija: receptinius vaistus bus galima įsigyti internetu

Šiandien Lietuvos danguje išvysite retą reiškinį – kitą kartą tai nutiks tik 2032 metais

Vilijampolės rajone ramybę drumstė pistoleto šūviai – sužalotas jaunas vyras

Gaisrą Alytuje gesinusiems ugniagesiams skirtos piniginės premijos