Uždraudus eismą, ženklų gyventojams neužteko

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Senamiesčio gyventojai neapsikentė didelių automobilių srautų po savais langais, todėl išsireikalavo kelio ženklo „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“. Matyt tai nepadėjo, todėl patys sukūrė papildomas kliūtis. Tačiau toks savivaliavimas užkerta kelią negalią turintiems žmonėms pasiekti reikiamą vietą.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė, jog Smalininkų gatvėje atsirado kelią užkertantys barjerai. Greičiausiai, padangas ant kelio sustatė vietos gyventojai, nes išsireikalautas kelio ženklas nepadėjo. Tačiau dabar šia gatve negali važiuoti nei neįgalieji, nei gyventojai ar aptarnaujamasis personalas.

Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras patvirtino, jog ženklas uždėtas atsižvelgiant į gyventojų prašymą. Smalininkų gatve daug kauniečių važiuodavo tiesiai į Karaliaus Mindaugo prospektą, taip išvengdami didelio rato per Birštono gatvę. P. Keras tikino, kad pastačius eismą draudžiantį ženklą, daugiau gyventojų skundų savivaldybė negavo.

O dėl ant gatvės sudėtų padangų, vedėjas patikino, kad nieko nėra girdėjęs, tačiau tokių savivaliavimų negali būti, nes visų pirmą, tai yra šiukšlės. Be to, kur ir kam važiuoti gatve sprendžia speciali komisija, o ne vietiniai gyventojai.

Kauniečiai piktinasi, kad pastačius kelio ženklą „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“, vairuotojai tapo atskirti nuo pagrindinės Kauno gatvės. Kol neuždėjo ženklo, būdavo labai patogu iš Senamiesčio, Nemuno g., pasiekti Karaliaus Mindaugo prospektą. Vairuotojai sako, kad supranta, jog gyventojams trukdo didelis automobilių srautas, tačiau dabar tenka gaišti laiko važiuojant aplink.

Visgi, tikėtina, kad ženklai nepadėjo ir dauguma vairuotojų važiavo, vadovaujantis įpročiais ir naujų ženklų nepastebėdavo. Neapsikentę automobilių, zujančių po langais, gyventojai patys ėmėsi papildomų priemonių ir visiškai padangomis ir akmenimis užkirto gatvės pravažiavimą.

26 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Mirė aktorius G. Girdvainis

Palaikymas jautrioje situacijoje – startuoja „Neišnešiotukų pagalbos linija“

Bendrasis pagalbos centras paaiškino, kodėl dingusių žmonių kartais rasti nepavyksta

Kauno apskrityje pažeidėjus tramdys naujas nežymėtas policijos automobilis

Kauno rajone nuo kelio nulėkė ir apvirto automobilis

Žaidimų aikštelės Kaune skendi džiunglėse – kas ir kada nušienaus žaliuosius plotus?

Įsibėgėja tilto per Nerį statybos, Islandijos plente baigtas svarbus rekonstrukcijos etapas

Policija siūlo savivaldybėms įrengti specialias vietas skirtas lenktynėms

Premjeras: atšaukus karantiną liktų ribojimai dėl masinių renginių, atvykimo į šalį

Kauno policija ieško avalynės „pirkėjo“: išsirinko batus ir davė į kojas