Kauniečiai sugalvojo naują paslaugą, padedančią apsipirkti Vokietijoje

Asmeninio archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai siūlo naują ir patogią paslaugą tiems, kas ieško kokybiškų prekių plačioje Vokietijos rinkoje. Dažnai pasitaiko, kad būtent iš Vokietijos žmonės negali į Lietuvą atsisiųsti norimų prekių, nes šios šalies prekybininkai mūsų šalį aplenkia ir prekių tiesiogiai į Lietuvą nesiunčia. Nuo šiol gauti norimas prekes iš Vokietijos yra labai paprasta ir nebrangu.

Kaunietis Tomas Bacys sukūrė platformą „PirkDe.lt“, per kurią lietuviai gali parsisiųsti prekes iš Vokietijos. Registruoti nariai gali rinktis norimas prekes iš įvairiausių svetainių, kuriose parduodamos vokiškos prekės ir nurodyti „PirkDe.lt“ suteikiamą sandėlio adresą Vokietijoje. Iš ten jau nupirktos prekės pasiekia Lietuvą. Tokia idėja T. Baciui kilo tuomet, kai grįžęs iš minimos šalies, negalėjo nusipirkti Vokietijoje pamėgtų pirkinių, nes vokiečiai paprasčiausiai į Lietuvą prekių nesiunčia, o jei siunčia, kaina yra nekonkurencinga kitoms šalims.

„Mintis atidaryti tokią platformą kilo dėl to, kad pagal mainų programą „Erasmus“ buvau išvykęs studijuoti į Vokietiją. Ten įpratau pirkti internetu, tačiau grįžęs į Lietuvą, to padaryti negalėjau. Iš pradžių prašiau draugų, kad jie man persiųstų, tačiau taip apsunkindavau tiek save, tiek kitus“, – portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė „PirkDe.lt“ įkūrėjas T. Bacys.

Pasak pašnekovo, apie 80 proc. Vokietijoje veikiančių internetinių parduotuvių į mūsų šalį prekių nesiunčia, nors poreikis yra didžiulis. Net pasaulinio lygio internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip „Amazon“ ar „Ebay“, prekybininkai labai retais atvejais prekes siunčia į Lietuvą.

pirkimasvokietijoje

Lietuvius pirkti Vokietijos rinkoje vilioja kaina ir kokybė

T. Bacys tikina, kad vokiškos prekės visada asocijuojasi su kokybe. Internetinėse parduotuvėse žmonės užsisako įvairiausių daiktų, kurių tiek Kauno, tiek visos Lietuvos rinkoje nėra arba kaina čia gerokai didesnė. Internetinės svetainės „PirkDe.lt“ įkūrėjas pasakojo, kad lietuviai Vokietijoje užsisako antikvarinių baldų, vaikiškų kėdučių, buitinės technikos, specifinių daiktų. Yra net tekę į Lietuvą pristatyti ir neįgaliojo vežimėlį, kurio Lietuvoje nebuvo įmanoma įsigyti.

Žmonės, įvarias prekes siųsdamiesi į Lietuvą iš Vokietijos, gali gerokai sutaupyti. Visų pirma, pačioje Vokietijoje pristatymas dažniausiai nemokamas, todėl nupirktos prekės keliauja į „PirkDe.lt sandėlį šioje šalyje. Antra, žmogus gali įsigyti prekių iš kelių internetinių svetainių ir gauti jas vienu metu, mokant tik už bendrą prekių svorį. Be to, jei žmonės prekes atsiima Kaune arba Vilniuje, papildomai mokėti nereikia, o siuntimas į kitus Lietuvos miestus kainuoja papildomai nuo prekės svorio.

Norint įsigyti kokybiškas ir gerokai pigesnes prekes iš Vokietijos, tereikia užsiregistruoti svetainėje „PirkDe.lt“, kitose svetainėse įsigyti norimas prekes ir laukti, kol visa tai bus saugiai pargabenta į Lietuvą.

Daugiau apie prekių gabenimo platformą „PirkDe.lt“ galite sužinoti jų internetiniame puslapyje.

58 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno „Žalgirio“ organizacija varžosi dėl geriausiojo darbdavio titulo

„Achemoje“ dangų uždengė oranžinis debesis: liepia užsidaryti langus ir neiti į lauką (papildyta)

Originaliai atnaujintas „PJazz“ restoranas Laisvės alėjoje

Nuogą Kauno mokyklos teritorijoje sulaikytą vyrą teismas suėmė ilgiausiam terminui

Žaibiška atomazga: Kaune stadioną statantys turkai gali lengviau atsikvėpti

Už grotų du dešimtmečius praleidusiam H. Daktarui – liūdna žinia iš teismo

Startuoja pasiruošimas šaukimui į nuolatinę privalomąją karo tarnybą

Neteisėti pareigūnų veiksmai: ar galima reikalauti žalos atlyginimo?

Atkeliavo vėsesni orai – saulė švies, bet nešildys

Namo laiptinėje užpultas ir apvogtas garbaus amžiaus kaunietis