Kviečia į nemokamus jogos užsiėmimus

Asociatyvi nuotr. / Užsienio spaudos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tęsia projektą „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“ ir kviečia dalyvauti nemokamose jogos praktikose ir paskaitose.

Projekto metu bus vykdomos jogos mankštos besilaukiančioms moterims ir mamoms su kūdikiais, skaitomos paskaitos apie fizinį nėščiųjų aktyvumą, mitybą, taisyklingą kvėpavimą nėštumo bei gimdymo metu ir daug kitų šeimoms aktualių temų.

Organizatoriai teigia, kad joga – universali sveikatos palaikymo priemonė. „Jogą praktikuoti gali įvairaus amžiaus žmonės – tiek vaikai, tiek senjorai, besilaukiančios mamos“, – teigė jie.

Joga – tai indų filosofinis mokymas, kuriuo vadovaujantis žmogus nuramina savo sielą ir protą, tačiau taip pat žinoma ir tai, kad kasdien atliekami jogos pratimai garantuoja gerą savijautą ir padeda išlaikyti sveikatą.

„Jogos pratimai stiprina fizinį kūną, lavina raumenyną, gerina lankstumą, pusiausvyrą. Nuolat praktikuojama joga turi teigiamos įtakos sveikatos būklei, pradedant svorio reguliavimu, baigiant širdies ir kraujagyslių, endokrininės sistemos veiklos gerinimu“, – pasakojo projekto „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“ vykdytojai.

Projektas vykdomas bendradarbiaujant su Lietuvos jogos asociacija, užsiėmimai vyks nuo kovo vidurio iki birželio pabaigos.

Daugiau informacijos bei registraciją į užsiėmimus rasite čia.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune sekmadienį atidaromas atnaujintas Santarvės parkas

„Laisvės pikniko“ diskusija: ar Kauno meras vykdo duotus pažadus?

Kauno širdyje surengtas „Laisvės piknikas“ uždarytas su trenksmu

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos