Chuliganiškai vairavęs mikroautobuso vairuotojas prarado darbą

Stop kadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalas „Kas vyksta Kaune“ savaitgalį publikavo kauniečio užfiksuotą neleistiną mikroautobuso vairuotojo elgesį. Įmonės „Kautra“ atstovai KET pažeidinėjančio vairuotojo nepasigailėjo ir atleido iš darbo.

Kaunietis Mindaugas pasidalino, kaip važiuoja kai kurie mikroautobusų vairuotojai. Vaizdo įraše matyti, kad 51-ojo mikroautobuso vairuotojas važiuoja Vydūno alėja ir netoli zoologijos sodo suka į kairę. Tiesa, tai daro neleistinais būdais.

Viešojo transporto vairuotojas kerta ištisinę liniją, aplenkia priekyje stovėjusį lengvąjį automobilį ir skuodžia į Radvilėnų plentą, kur po to braunasi į pirmą juostą tam, kad pasuktų į dešinę – A. Baranausko gatvę. Viešojo transporto vairuotojas šiurkščiai pažeidė Kelių eismo taisykles ir rizikavo keleivių bei kitų eismo dalyvių gyvybėmis.

Įmonė „Kautra“, kuriai priklauso mieste važinėjantys mikroautobusai, taip besielgiančio vairuotojo nepagailėjo ir pritaikė griežčiausias sankcijas.

„Apgailestaujame dėl to, kad kauniečiams teko susidurti su tokiu chuliganišku vairavimu. Vairuotoją identifikavome, su juo atsisveikinsime. Netoleruojame tokio neprofesionalumo ir pavojaus sukėlimo miestiečiams bei keleiviams. Tokiam chuliganui mūsų tvarkingų vyrų tarpe ne vieta. Noriu padėkoti kauniečiui užfiksavusiam šią situaciją, tik kartu su keleivių ir miestiečių pagalba galime išgyvendinti tokią vairavimo kultūrą iš miesto“, – komentavo UAB „Kautra“ Eismo tarnybos vadovas Alvydas Periokas.

116 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams

Lietuviškas kaimas, kuriame žmonės plaukioja jachtomis

Vasarą Kaune baigs naujas scenos menų festivalis „ConTempo“

Kauno „Akropolio“ laisvalaikio zona pasikeitė neatpažįstamai (foto)