Vaikinai dar kartą įrodė, kodėl „Via Baltica“ yra vadinamas mirties keliu

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Mirties keliu Lietuvoje jau praminta magistralė „Via Baltica“ tikru galvos skausmu tampa ne tik pareigūnams bei kitoms atsakingoms institucijoms, bet ir šiurpą varančiu keliu vairuotojams.

Šiame kelyje įvykusių eismo įvykių statistika iš tiesų sukrečia, mat kas trečia avarija čia – mirtina. Ne gana to, kai kurie vairuotojai šiame kelyje nevengia itin pavojingų manevrų, kuriuos be kita ko dar ir laiko puikiais pokštais, vertais pasidalinti socialiniuose tinkluose.

Feisbuke jau trečius metus iš eilės plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip vaikinų grupė, važiuodama „Via Baltica“ kelyje, ne tik negailestingai laužo KET taisykles, bet ir stato į pavojų savo bei kitų eismo dalyvių gyvybes. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip, numanoma, autobusas važiuoja priešpriešine eismo juosta taip priversdama kitus automobilius bei dideliu greičiu iš priekio atvažiuojančius vilkikus trauktis į kelkraštį.

Vaikinai džiūgauja, kad trys automobiliai įsitenka dviejų eismo juostų kelyje. Nors vaizdo įrašas patalpintas 2014 metų birželį, juo ir toliau dalinamasi, jis komentuojamas. Vieni tokiam vairuotojo elgesiui reiškia palaikymą ir koneveikia pagal taisykles važiuojančius automobilius, kiti piktinasi, kad toks elgesys ir sukelia mirtinas avarijas.

Daugiau skaitykite čia

37 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Kauno apylinkės teismas priėmė sprendimą dėl D. Dimavičiaus smurto prieš žmoną

Sunkūs laikai atėjo ir už maistą nesusimokėjo: pareigūnai prašo pagalbos

Pradedamas naujas tyrimas: kauniečius kvies pasitikrinti greitaisiais testais

Susidūrimas netoli VI forto žiedo: dėl sužalojimų vyras pristatytas į gydymo įstaigą

„Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis

Buvusio Kauno klinikų paciento dėka išgelbėtas ligonis Šveicarijoje

Teismas Kauno darželių įkainių nenagrinės – bylą nutraukė

R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“

Mįslinga vagystė Kauno „Akropolyje“: iš kirpyklos pagrobęs šunį, įkaite paėmė ir moterį

Sveikas žmogus ugdomas nuo kūdikystės