Patriotinės eitynės „Lietuva yra mūsų“ – tiesiogiai portale „Kas vyksta Kaune“ (vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Įvairiai vertinamos patriotinės eitynės, tapusios tradiciniu renginiu Kaune vasario 16-ąją, minint 1918-ųjų vasario 16 dienos Lietuvos tarybos pasirašytą Lietuvos nepriklausomybės aktą, vėl grįžo į Kauną. Tiesioginį vaizdą ir interviu iš eitynių stebėkite portale „Kas vyksta Kaune“. Transliacijos pradžia 14:15 val.

Su eitynių šūkiu "Lietuva yra mūsų" pabrėžė nepritarimą pabėgėliams 43 nuotr.

Kaip skelbia renginio organizatoriai, šių metų eitynių tema – Lietuva yra mūsų. Eitynės prasideda 14:30 val. Ramybės parke, kur senosiose Kauno kapinėse nuskambės sveikinimo žodžiai. Po jų dalyviai patrauks eitynių maršrutu ir keliaus per Vytauto prospektą, Laisvės alėją, Vilniaus gatvę, kur galiausiai senosios Prezidentūros kiemelyje bus atiduota pagarba prezidentui Antanui Smetonai.

Skelbiama, kad šiais metais bus pagerbti Lietuvai nusipelnę didvyriai, kuriuos nenustodami bando juodinti Lietuvos priešai. Eitynių organizatoriai teigia, kad jie žino, kas yra tikri tautos didvyriai ir juos vardina: Juozas Ambrazevičius-Brazaitis, Kazys Škirpa, Jonas Noreika-Vėtra, Adolfas Ramanauskas-Vanagas, Antanas Baltūsis-Žvejys, Povilas Plechavičius, kiti Lietuvai nusipelnę didvyriai.

Kiekvienais metais patriotinės eitynės lydimos kandžių replikų dėl dalyvių naudojamos retorikos ir šūkių, kad Lietuva skirta tik lietuviams.

Lietuvos tautinio jaunimo sąjungos organizuojamą renginį prižiūrės ir Kauno apskrities policijos pareigūnai. Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė policijos viršininkas Darius Žukauskas, „pareigūnų dirbs tiek, kiek jų reikės užtikrinant viešąjį saugumą“.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno „Žalgirio“ organizacija varžosi dėl geriausiojo darbdavio titulo

„Achemoje“ dangų uždengė oranžinis debesis: liepia užsidaryti langus ir neiti į lauką (papildyta)

Originaliai atnaujintas „PJazz“ restoranas Laisvės alėjoje

Nuogą Kauno mokyklos teritorijoje sulaikytą vyrą teismas suėmė ilgiausiam terminui

Žaibiška atomazga: Kaune stadioną statantys turkai gali lengviau atsikvėpti

Už grotų du dešimtmečius praleidusiam H. Daktarui – liūdna žinia iš teismo

Startuoja pasiruošimas šaukimui į nuolatinę privalomąją karo tarnybą

Neteisėti pareigūnų veiksmai: ar galima reikalauti žalos atlyginimo?

Atkeliavo vėsesni orai – saulė švies, bet nešildys

Namo laiptinėje užpultas ir apvogtas garbaus amžiaus kaunietis