Kauno „Žalgiriui“ trečiasis kartas buvo nesėkmingas | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiriui“ trečiasis kartas buvo nesėkmingas

delfi.lt 2016/02/13 00:00
R. Tenio nuotr.

Kauno „Žalgiriui“ (1/6) nepavyko sukurti sensacijos Barselonoje. Karjeros rungtynes sužaidė Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas, tačiau to neužteko žalgiriečių pergalei Eurolygos TOP-16 etapo rungtynėse – kauniečiai „Barcelona“ (3/4) ekipai pralaimėjo 86:92 (19:16, 12:22, 24:27, 31:27).

„Žalgiris“ galingai pradėjo mačą – Ianas Vougioukas per pusę kėlinio pelnė aštuonis taškus bei išvedė žalgiriečius į priekį 12:4.

Visgi vėliau Barselonos komanda atsigavo ir antro kėlinio pabaigoje jau turėjo dviženklę persvarą (38:28). Žalgiriečių deficitas kiek aptirpo po taiklaus Kristapo Vecvagaro tritaškio paskutinę ketvirčio sekundę (38:31).

Trečią ketvirtį ir vėl geriau pradėjo „Žalgiris“, tačiau puikus svečių žaidimas ilgai nesitesė. Spurtą surengusi „Barcelona“ susikrovė trylikos taškų persvarą – 50:37.

Ketvirtame kėlinyje „Žalgiris“ dar laikėsi ir bandė vytis varžovus, tačiau į visas sėkmingas žalgiriečių atakas katalonai atsakydavo tuo pačiu.

„Žalgiris“ su „Barcelona“ du kartus susitiko šio sezono reguliariame sezone. Pirmame mače Kaune pergalę (85:78) šventė svečiai, tačiau Barselonoje laimėjo (92:88) kauniečiai.

Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs L. Lekavičius per 25 minutes pelnė 16 taškų (karjeros rekordas) bei surinko 14 naudingumo balų.

Tuo metu E. Ulanovas pelnė 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų. Pastarasis rodiklis – geriausias puolėjo karjeroje Eurolygoje.