Paaiškėjo naujos detalės dėl peršauto taksisto: šauta 10 kartų – Kas vyksta Kaune

Paaiškėjo naujos detalės dėl peršauto taksisto: šauta 10 kartų

Vakar portalas „Kas vyksta Kaune“ skelbė, kad Šilainiuose keleivis išsitraukė ginklą ir šovė į taksistą. Policija patikslino informaciją, paaiškėjo, kad iš nenustatyto ginklo į vairuotoją šauta apie dešimt kartų. Policijos atstovai atsiuntė konkretesnę informaciją dėl vakar įvykusio incidento su taksi vairuotoju. Užfiksuota, jog keleivis taksi vairuotoją norėjo apiplėšti apie 15 val. 30 min. Šilainiuose, Vėjo gatvėje, prie 36 namo. [susijusios] Taksi automobilyje „Opel Zafira“ vyras reikalavo iš vairuotojo (g. 1944 m.) pinigų. Tuomet keleivis išsitraukė nenustatytą ginklą ir šovė iššovė apie 10 kartų į vairuotoją. Negana to, dar po to ginklu sudavė taksistui į galvą bei išdaužęs automobilio kairės pusės priekinių durelių lango stiklą, pasišalino nieko nepagrobęs. Nukentėjusysis dėl galvos sumušimo, suteikus medikų pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Vakar portalas „Kas vyksta Kaune“ skelbė, kad Šilainiuose keleivis išsitraukė ginklą ir šovė į taksistą. Policija patikslino informaciją, paaiškėjo, kad iš nenustatyto ginklo į vairuotoją šauta apie dešimt kartų.

Policijos atstovai atsiuntė konkretesnę informaciją dėl vakar įvykusio incidento su taksi vairuotoju. Užfiksuota, jog keleivis taksi vairuotoją norėjo apiplėšti apie 15 val. 30 min. Šilainiuose, Vėjo gatvėje, prie 36 namo.

Taksi automobilyje „Opel Zafira“ vyras reikalavo iš vairuotojo (g. 1944 m.) pinigų. Tuomet keleivis išsitraukė nenustatytą ginklą ir šovė iššovė apie 10 kartų į vairuotoją. Negana to, dar po to ginklu sudavė taksistui į galvą bei išdaužęs automobilio kairės pusės priekinių durelių lango stiklą, pasišalino nieko nepagrobęs.

Nukentėjusysis dėl galvos sumušimo, suteikus medikų pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT