Aukštųjų mokyklų mugė įsiveržė į Kauną

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien daugumos miesto mokyklų abiturientai ir gimnazistai pamokose nesėdi. Moksleiviai suka galvas ir ratus Aukštųjų mokyklų mugėje.

Šiais metais visų aukštųjų mokyklų atstovus priglaudė Aleksandro Stulginskio universitetas. Viename paviljone įsikūrė universitetai, kolegijos, kurie visais būdais vilioja būsimus studentus. Populiariausia priemonė – įvairūs lankstinukai, skrajutės su informacija apie stojimų galimybes.

Kiti universitetai dėmesį patraukia išskirtiniais dalykais. Štai patalpų savininkai – ASU kvietė užlipti į aukštą bokštą, padarytą iš taros dėžių. Beveik iš keturių dešimčių aukštųjų mokyklų išsiskyrė ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. Jos atstovas pasakojo, kad šiemet susidomėjimas šia mokykla yra itin didelis. Prie informacinio centro būriuojasi ir merginos.

„Pagrindinis dalykas, kad moksleiviai turi norėti būti karininkais ir vadais, tada mūsų studijos tinka. Labai nemažas skaičius žmonių yra iš tarnaujančių, kurie atėjo savanoriauti. Visgi, tikimės, kad norit išvengti savanoiavimo, nebus pasirenkama vietoj to studijos“, – kalbėjo karo akademijos majoras Stasys Julkinas.

Patys moksleiviai tikina, kad į Aukštųjų mokyklų mugę atėjo dėl to, kad galėtų apsispręsti, kur stoti. Nežinantys, kur save mato ateityje, rinko visus lankstinukus iš eilės, o namuose žadėjo peržiūrėti atidžiau.

Šiandien išsirinkti ateities profesiją galima iki 17 valandos. Nespėjusiems į Kaune vykstančią mugę, dar turės galimybę su universitetais susipažinti Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo“ vasario 4-6 dienomis.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno meras atskleidė, kodėl R. Meilutytę pasirinko patarėja

Prie „Megos“ - sunkiasvorio ir lengvojo automobilio susidūrimas: spūstis kilometrinė

Du svarbius pasikeitimus pristatęs A. Gelažninkas pasiryžęs antrą kartą įveikti Dakarą (foto)

Žlugo balsavimas dėl V. Pranckiečio atstatydinimo (papildyta)

Mitingo „Vėžys - ne sloga“ dalyviai siunčia jautrią žinutę: mes norime gyventi

Atsakas: svarstoma kompensuoti rajono gyventojų išlaidas vaikų darželiuose mieste

Stovėjimas Vienybės požeminėje aikštelėje bus žymimas Geltonąja zona

Sušauktas nenumatytas Seimo posėdis: balsuos dėl V. Pranckiečio atstatydinimo

„Valstiečiai“ nusprendė: R. Karbauskį deleguos į Seimo vadovybę

Atsinaujina Laisvės alėjos maisto parduotuvės: proga apsipirkti su didelėm nuolaidom (foto)