Paskutiniai M. Kalniečio žodžiai: lengva nebuvo – Kas vyksta Kaune

Paskutiniai M. Kalniečio žodžiai: lengva nebuvo

R. Tenio nuotr.

Mantas Kalnietis sužaidė paskutines varžybas ir palieka Kauno „Žalgirį“. Jau sekmadienį skris į Milaną, tačiau nuteikia optimistiškai sakydamas, kad abiem pusėms bus nuo to geriau.

„Nebuvo lengva, nes prieš rungtynes, kad palieku komandą, bet šiandien dar buvau „Žalgiryje“, tad nuo išėjimo stengiausi atsiriboti. Iš tikrųjų lengva nebuvo. Nei man asmeniškai, nei visai komandai sezonas nebuvo labai įspūdingas, bet džiaugiuosi už komandą, kad aš išvažiuoju ir pas juos gera nuotaika. Manau, kad ši pergalė juos įkvėps ir pergalių dar bus“, – iškart po rungtynių su Pirėjos „Olimpiacos“ sakė M. Kalnietis.

Jau dabar buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas tikino, kad šį sezoną nesublizgėjo, tad toks sprendimas išeis ir jam pačiam, ir komandai į naudą. Tuo tarpu treneriui žinia apie M. Kalniečio išėjimą buvo netikėta.

„Lėmė tai, kad visoms pusėms yra gerai. Mano žaidimas netenkino nei manęs, nei komandos. Vietomis pats nesijaučiau gerai ir nežaidžiau taip, kaip moku. Milano pasiūlymas buvo geras man, o tuo pačiu klubas gavo mano pusės metų atlyginimą, tai klubui yra dideli pinigai. Emociškai lengva nebuvo, bet reikėjo tą žingsnį lemti“, – paaiškino M. Kalnietis.

„Buvau nustebęs. Bet su klubu buvome nusprendę, kad jei gavo šansą, reikia leisti jam važiuoti. Man šiek tiek liūdna, kad prarandu pagrindinį įžaidėją, bet treniruosimės ir versimės su tuo, ką turime. Nesvarbu kas žaidžia, svarbu kaip. Turime gerų talentų ir stengsimės toliau“, – po rungtynių kalbėjo vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius.

Po rungtynių sirgaliai išvykstančiam žaidėjui padėkojo garsiai sakydami „Ačiū“. Komandos draugai juokavo, kad šiandien pašvęs taip, kad M. Kalnietis nepraeis medicininės patikros. Pats M. Kalnietis tikina, kad nuo Kauno toli nenutols.

Kaunas mano namai. Aš bet kokiu atveju gyvensiu Kaune ir būsiu čia, o ar būsiu „Žalgiryje“ – matysime. Norisi palinkėti „Žalgiriui“ tęsti darbu“, – atsisveikindamas sakė buvęs žalgirietis.

Rungtynės džiugina

Kauno „Žalgiryje“ pastaruoju metu susidėjo daug dalykų, tačiau ši pergalė buvo postūmis judėti toliau ir nepaisyti nesklandumų. Be to, tai buvo pirmoji pergalė Eurolygoje, kai Kauno „Žalgirį“ į pergalę vedė naujasis vyriausiasis treneris Š. Jasikevičius.

„Tai buvo puiki pergalė. Vyrai padarė viską, ką buvome suplanavę. Tai buvo fantastiškas vyrų žaidimas. Tai buvo ypatinga tuo, kad dirbi, stengiesi ir tau parodo, kad esi teisingame kelyje. Galvoju, kad šiandien yra galimybė švęsti“, – komentavo strategas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA