Kauno mokyklos kieme atsirado įspūdinga sniego skulptūra

Delfi nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į Kauno mokyklos – darželio „Šviesa“ kiemą vaikų pasiimti atvykę tėveliai pirmadienį išvydo neeilinį reginį – sniego pingvinus. Sniego skulptūrą Pasaulinės sniego dienos proga padovanojo profesionalus skulptorius Tautvilas Povilionis.

Mokyklos vaikai, tėveliai ir mokytojai sausio 18 d., bendradarbiaudami su Lietuvos asociacijomis „Gimnastika visiems“ ir „Sportas visiems“, kieme organizavo Pasaulinės sniego dienos šventę, kurios metu visi ne tik dalyvavo žieminėse rungtyse, varžėsi rogučių lenktynėse, „gamino“ sniego angelus, bet ir turėjo galimybę pamatyti skulptūros gaminimo procesą.

Sausio pradžioje skulptorius Tautvilas Povilionis iš pasaulio sniego skulptūrų konkurso, vykusio Kinijoje, parsivęžes ketvirtos vietos apdovanojimą jau ruošiasi, suvienijęs pajėgas su ten pat dalyvavusiu ir laimėjusiu trečią vietą skulptoriumi Martynu Gaubu, dalyvauti sausio 30 d. tarptautiniame ledo skulptūrų konkurse Jelgavoje.

„Dabar toks laikas, kai tenka iš vieno konkurso keliauti į kitą, bet kai šiemet kiemuose gausu sniego, o vaikų mokykloje sniego dienos minėjimas – kaip nepadaryti sniego dovanos…“, – juokauja menininkas.

Mokyklos direktorė džiaugėsi, kad šiuolaikiniai tėveliai iniciatyvūs ir aktyviai prisideda prie vaikų ugdymo proceso, tuo pačiu vaikai gali pamatyti kokį grožį galima sukurti naudojant tokias paprastas medžiagas, kaip sniegą, ledą ar smėlį.

Daugiau skaitykite čia

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Koronavirusas Kaune: tarp užsikrėtusiųjų du vaikai ir filharmonijos darbuotojai

Lietuvoje – 13 naujų koronaviruso infekcijos atvejų

Po atostogų į darbą sugrįžta premjeras S. Skvernelis

Įsigalioja nauji reikalavimai atvykstantiems į Lietuvą

Nelaimė Kaune: žuvo pro buto langą iškritęs mažametis (papildyta)

G.Nausėda su Lenkijos prezidentu A.Duda prašo Baltarusijos valdžios nenaudoti jėgos

Lietuvos ekonomika kol kas pandemiją atlaikė žymiai geriau, nei tikėtasi

Paaiškino, ar įrenginių kameros užklijavimas padeda apsaugoti savo privatumą

Be veido kaukės Jonavos „Maximoje“ siautėjęs recidyvistas nurimo tik jį prirakinus prie turėklų

Apžvelgė Kauno biurų rinką: galimybių plėtrai - daug