Kauno mokyklos kieme atsirado įspūdinga sniego skulptūra

Delfi nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į Kauno mokyklos – darželio „Šviesa“ kiemą vaikų pasiimti atvykę tėveliai pirmadienį išvydo neeilinį reginį – sniego pingvinus. Sniego skulptūrą Pasaulinės sniego dienos proga padovanojo profesionalus skulptorius Tautvilas Povilionis.

Mokyklos vaikai, tėveliai ir mokytojai sausio 18 d., bendradarbiaudami su Lietuvos asociacijomis „Gimnastika visiems“ ir „Sportas visiems“, kieme organizavo Pasaulinės sniego dienos šventę, kurios metu visi ne tik dalyvavo žieminėse rungtyse, varžėsi rogučių lenktynėse, „gamino“ sniego angelus, bet ir turėjo galimybę pamatyti skulptūros gaminimo procesą.

Sausio pradžioje skulptorius Tautvilas Povilionis iš pasaulio sniego skulptūrų konkurso, vykusio Kinijoje, parsivęžes ketvirtos vietos apdovanojimą jau ruošiasi, suvienijęs pajėgas su ten pat dalyvavusiu ir laimėjusiu trečią vietą skulptoriumi Martynu Gaubu, dalyvauti sausio 30 d. tarptautiniame ledo skulptūrų konkurse Jelgavoje.

„Dabar toks laikas, kai tenka iš vieno konkurso keliauti į kitą, bet kai šiemet kiemuose gausu sniego, o vaikų mokykloje sniego dienos minėjimas – kaip nepadaryti sniego dovanos…“, – juokauja menininkas.

Mokyklos direktorė džiaugėsi, kad šiuolaikiniai tėveliai iniciatyvūs ir aktyviai prisideda prie vaikų ugdymo proceso, tuo pačiu vaikai gali pamatyti kokį grožį galima sukurti naudojant tokias paprastas medžiagas, kaip sniegą, ledą ar smėlį.

Daugiau skaitykite čia

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Naujai pastatytoje „Fredos“ gamykloje krizė negresia – atlyginimai viršija 1000 eurų

Apžvalgos bokštams - miglota ateitis: jau kalbama apie jų pridavimą į laužyną

Karas dėl šimto Kauno apylinkių kaimų: klausimų daugiau nei atsakymų

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota