Pratęstas konkursas dėl studentų stažuočių NASA

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) penktadienį pranešė pratęsusi stažuočių Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijoje (NASA) Jungtinėse Amerikos Valstijose konkurso paraiškų pateikimo terminą.

Jis pratęsiamas iki sausio 22 dienos popietės. Konkursas buvo paskelbtas praėjusių metų gruodžio pabaigoje ir pirminis paraiškų surinkimas vyko iki sausio 12 dienos – iki tada gauta 12 paraiškų, daugiausiai iš Vilniaus universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Kauno technologijos universiteto.

„Siekiant sudaryti palankias sąlygas sudalyvauti konkurse kuo daugiau talentingų studentų iš įvairių universitetų ir tuo pačiu atsižvelgiant į studentų prašymus dėl didelio užimtumo sesijos metu, MITA nusprendė pratęsti paraiškų terminą“, – MITA pranešime cituojama agentūros laikinoji direktorė Birutė Bukauskaitė.

MITA yra paskelbusi konkursą dėl stažuočių NASA rudenį ir vasarą. Stažuotės vyks administracijos Mokslinių tyrimų centre AMES, kuris įsikūręs Palo Alto, Kalifornijos valstijoje. Numatoma vasaros stažuotės trukmė – nuo kitų metų birželio 6 dienos iki rugpjūčio 12 dienos, rudens – nuo rugpjūčio 29 dienos iki gruodžio 16 dienos.

Teikti paraiškas abiems kvietimams turi teisę Lietuvos piliečiai, studijuojantys mokslo ir studijų institucijose bakalauro arba magistro laipsnį suteikiančiose gamtos, technologijų, inžinerijos ir matematikos studijų programose. Siekiantiesiems dalyvauti konkurse keliamas reikalavimas puikiai mokėti anglų kalbą, turėti ne žemesnį nei 8 iš 10 balų studijų rezultatų vidurkį už visus praėjusius semestrus.

NASA turėtų atsirinkti po du Lietuvos studentus rudens ir vasaros stažuotėms. Pernai pagal šį MITA inicijuotą konkursą į rudens stažuotę NASA važiavo du lietuviai.

NASA yra viena žinomiausių mokslinių tyrimų institucijų visame pasaulyje. Ji turi beveik 18 mlrd. JAV dolerių (apie 16,5 mlrd. eurų) metinį biudžetą.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

A. Veryga: labai didelė tikimybė, kad karantinas baigsis birželio viduryje

Partizanų gatvėje iki sąmonės netekimo sumuštas ir apiplėštas vyras

„Raketa“ paruošta pirmajam keleiviniam reisui į Nidą: vasara nusimato karšta

A. Veryga stebisi mažėjančiais medikų atlyginimais: įstaigoms skiriamos didesnės lėšos nei anksčiau

Atskleista daugiau detalių apie 71-ąją koronaviruso auką (papildyta)

Prokuratūra apie V. Sutkaus ir M. Zalatoriaus sulaikymą: galėjo nukentėti visi mokesčių mokėtojai

R. Požėla: peršauta pareigūnė pasiryžusi grįžti į tarnybą

V. Šapoka: matoma teigiamų ženklų darbo rinkoje

Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai ir dar viena mirtis

Sulaikyti Lietuvos verslo konfederacijos ir Bankų asociacijos prezidentai (papildyta)