Lapių vaikams – vertinga dovana

Krs.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas perdavė Lapių pagrindinės mokyklos bendruomenei naują mokyklinį autobusą „Volkswagen Crafter“.

Į mokyklos kiemą atriedėjusį geltoną, dažais dar kvepiantį autobusą, mokiniai pasitiko plojimais ir šūksniais. Vaikai puolė jį apžiūrinėti, o mažiausieji sugužėjo į vidų patikrinti ar minkštos sėdynės. Autobuse yra 19 vietų. „Tilps beveik visa klasė“, – svarstė vaikai.

Vėliau visi susirinko mokyklos salėje, kur mokiniai atliko kelis meninius kūrinius ir pademonstravo, kad žino saugaus eismo taisykles.
Lapių seniūnas Rimantas Stankus pasakojo, kad seniūnijos teritorijoje įsikūrę kelios dešimtys sodų bendrijų, kuriose gyvena daug jaunų šeimų, todėl autobuso labai reikėjo. Planuojama, kad jis dažniausiai važinės Drąseikių kryptimi.

Mokiniai galės važiuoti ne tik į pamokas, bet ir į olimpiadas, konkursus, varžybas, o mokyklos darbuotojai – į kvalifikacijos kėlimo kursus, kitus renginius.

„Anksčiau pagalbos važiuojant į renginius prašydavome policijos, dabar turėsime savo transporto priemonę“, – džiaugėsi Lapių pagrindinės mokyklos direktorė Vaida Trofimišinienė.

Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė sakė, kad tai jau 11-tas savivaldybės įsigytas mokyklinis autobusas. Dar 12 nupirko Švietimo ir mokslo ministerija.

„Sieksime, kad kiekviena mokykla turėtų nors vieną mokyklinį autobusą“, – kalbėjo vedėja. Transporto priemonių ypač reikėtų Zapyškio ir Kačerginės seniūnijose gyvenantiems moksleiviams.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas ruošiasi pranešti blogą žinią: drastiškai augs šiukšlių išvežimo kainos

Kauno „Akropolyje“ vis dar neveikia „Maxima“ ir dalis kitų parduotuvių

Keturženklio kyšio paėmimu įtariamam Kauno pareigūnui - pratęstas suėmimas

Petrašiūnų žiede keičiama eismo tvarka

Kauniečiams bus pristatomi šimtamečių ąžuolų išsaugojimo darbai

Pareigūnų vaizdo įraše - girto „Mercedes-Benz“ vairuotojo gaudynės po visą Kauną

Kaunietis įspėja mamas su mažais vaikais: Kleboniškio miške būkite atsargios

Kauno „Akropolyje“ keturias dienas karaliaus pulas

Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Siekiama pratęsti korupcija įtariamo Kauno policininko suėmimo terminą