Lapių vaikams – vertinga dovana

Krs.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas perdavė Lapių pagrindinės mokyklos bendruomenei naują mokyklinį autobusą „Volkswagen Crafter“.

Į mokyklos kiemą atriedėjusį geltoną, dažais dar kvepiantį autobusą, mokiniai pasitiko plojimais ir šūksniais. Vaikai puolė jį apžiūrinėti, o mažiausieji sugužėjo į vidų patikrinti ar minkštos sėdynės. Autobuse yra 19 vietų. „Tilps beveik visa klasė“, – svarstė vaikai.

Vėliau visi susirinko mokyklos salėje, kur mokiniai atliko kelis meninius kūrinius ir pademonstravo, kad žino saugaus eismo taisykles.
Lapių seniūnas Rimantas Stankus pasakojo, kad seniūnijos teritorijoje įsikūrę kelios dešimtys sodų bendrijų, kuriose gyvena daug jaunų šeimų, todėl autobuso labai reikėjo. Planuojama, kad jis dažniausiai važinės Drąseikių kryptimi.

Mokiniai galės važiuoti ne tik į pamokas, bet ir į olimpiadas, konkursus, varžybas, o mokyklos darbuotojai – į kvalifikacijos kėlimo kursus, kitus renginius.

„Anksčiau pagalbos važiuojant į renginius prašydavome policijos, dabar turėsime savo transporto priemonę“, – džiaugėsi Lapių pagrindinės mokyklos direktorė Vaida Trofimišinienė.

Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė sakė, kad tai jau 11-tas savivaldybės įsigytas mokyklinis autobusas. Dar 12 nupirko Švietimo ir mokslo ministerija.

„Sieksime, kad kiekviena mokykla turėtų nors vieną mokyklinį autobusą“, – kalbėjo vedėja. Transporto priemonių ypač reikėtų Zapyškio ir Kačerginės seniūnijose gyvenantiems moksleiviams.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į Kauno kino centrą „Romuva“ grįžo ankstyvojo kino festivalis

Aplinkai žalos pridarę pažeidėjai šiais metais smarkiai tuštino kišenes

Greit į Kauno gatves išriedės nauji hibridiniai autobusai: keleivius lepins išskirtinis komfortas

Kontrabandos priedanga neišdegė: muitininkai sulaikė 2,5 mln. eurų vertės nelegalų krovinį

Naujas siūlymas dėl elektroninių cigarečių: nori drausti rūkalų skonius be nikotino

Pareigūnai prašo pagalbos: įrankius pasiėmė, bet susimokėti pamiršo

S. Skambinas su nauja mylimąja Kaune pakrikštijo dukrelę (foto)

Per parą nustatyta 111 naujų koronaviruso atvejų: daugiau nei pusė – Kauno apskrityje

Į Kauno ligoninę komos būklės pristatytas vyras neišgyveno: tarp įtariamųjų – nepilnametis

Kaunas pasinėrė į dizaino savaitę: inovatyvūs projektai ir iššūkių sprendimai