Laimėjimą kaunietei išpranašavo horoskopas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietė laimėjo kontraktą, pagal kurį net 10 metų nebereikės rūpintis dovanomis Jauna vadybininkė Indrė Jokšaitė pasibaigus šventėms sulaukė dar vienos dovanos – ji laimėjo prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ dešimties metų kontraktą, pagal kurį kasmet ji gaus po tūkstančio eurų vertės dovanų čekį, iš viso net dešimt tūkstančių eurų dovanoms įsigyti.

Laimėtoja prisipažino, kad tai pirmas jos gyvenime laimėjimas, kurį jai išpranašavo horoskopas.

„Niekada netikėjau horoskopais, net ir perskaičiusi, kad mergelėms pranašaujama didelė sėkmė. Kas galėjo pagalvoti, kad ji ateis taip greitai! Gal tuos horoskopus verta skaityti dažniau“, – juokiasi „Megos dešimtmečio kontrakto“ laimėtoja.

Mergina sako, kad loterijose dalyvauja retai ir iki šiol nieko laimėjusi nebuvo. Atsiimti prizo ir pasirašyti kontrakto Indrė atėjo vilkėdama kelnes, kurias nusipirkusi jaunimo pamėgtoje parduotuvėje ir laimėjo „Megos“ organizuotą žaidimą.

„Ko gero dabar teks šias kelnes dėvėti ištisus metus, kad sėkmė nenusisuktų“, – geros nuotaikos nestokojo I. Jokšaitė.

„Megai“ šiemet sukako dešimt metų, todėl svarstydami apie šventinio žaidimo prizą norėjome, kad laimėtojas mūsų dovana džiaugtųsi kuo ilgiau – taip ir gimė „dešimtmečio kontrakto“ idėja. Šio kontrakto laimėtojas galės lepinti ir save, ir savo artimuosius dovanomis net 10 metų“, – sako PLC „Mega“ valdančios bendrovės Baltic RED rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Pasirašiusi kontraktą, Indrė džiaugėsi, kad dalį laimėjimo galės skirti kelionėms – pirkti bilietus ne tik sau, bet ir artimiesiems. Aktyvų laisvalaikį mėgstanti kaunietė sako, jog kelionės – geriausia dovana, kuria ji galės dalintis.

„Dešimtmetis išties ilgas laiko tarpas, o gyvenimas nestovi vietoje, juolab „Mega“ keičiasi ir plečiasi – tad galimybių įsigyti dovanas ar gerai praleisti laiką bus dar daugiau. Vis dėlto dabar tiksliai pasakyti, kam išleisiu tokį ilgai trunkantį prizą, dar sunku“, – sako 27 metų vadybininkė.

Žaidimo „Megos dešimtmečio kontraktas“ pagrindinė laimėtoja buvo atrinkta atsitiktinės atrankos būdu. Gruodžio mėnesį organizuotame žaidime galėjo dalyvauti visi prekybos ir laisvalaikio centro pirkėjai.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Mirė Kaune karjerą pradėjęs ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas M. Žaliūkas

Baltarusija uždaro sienas visiems užsienio piliečiams

Retenybė: į ekspoziciją sugrįžo svarbiausi M. K. Čiurlionio tapyti angelai

S. Malinauskas: ar konservatoriai nesugalvos V. Matijošaičio paklausti, kaip išleidžiami pinigai?

S. Skvernelis: artimiausiu metu turėsime daryti pertrauką nuo mums įprasto gyvenimo

Patvirtinti galutiniai Seimo rinkimų rezultatai: pergalė – konservatoriams

V. Matijošaitis kilti į kovą su koronavirusu kviečia visas savivaldybes

Lietuvoje – dar 8 koronaviruso aukos: dviem pacientams infekcija diagnozuota vos vakar

Pirmos pėstininkų kovos mašinų „Vilkas“ įgulos pasiruošusios veiksmui

Karantino Kaune grimasos: žmonės masiškai ruošiasi švęsti Heloviną